Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett mostanába a feleségem...

Mi lett mostanába a feleségem baja? Haza jövök a munkából olyan éhes vagyok hogy kopog már a szemem az éhségtől.

Figyelt kérdés
És egy por levest csinált, másodiknak meg 1 szál kolbász kenyérrel és osszam be. Ő meg megrendeli a kaját magának.. főleg ilyen fogyókúrásat update ami nem olcsó. Nekem mindig ilyen kajákat kell ennem.. tojásrántotta, csomó por leves.. Munka után haza érek nincsen kedvem főzni.. és pláne veszekedni sincs. Köszönöm a válaszokat! 34F
2011. aug. 21. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
25%

Papucs vagy. Én tarkón csapnám.

30/F

2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
85%
Rendelj te is.
2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
83%
feleséged nem dolgozik? szerintem korrekt ha megmondod neki, hogy főzzön már legalább minden másnap.
2011. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
46%
Ez így elég hiányos! Ha a feleséged is dolgozik akkor neki se könnyebb megcsinálni a kaját mint neked. Ha meg nem akkor lehet, hogy egyszerűen csak belefáradt az állandó mit is főzzek-dologba. Segíts neki, mondd meg mit szeretnél, vagy hétvégente főzzetek együtt nagy adagokat és tegyetek a fagyasztóba.
2011. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
37%
Csak nem gondolod, hogy fozni fog, mikor neki keszen jon a dietas kaja. Egyel Te is Norbi updatet, legalabb kapsz fott kajat:)
2011. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
30%
rosszul választottál! edd amit főztél, vagyis a porlevest!!!! :)
2011. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
51%
Rendelj te is, a feleségeddel meg beszéljétek meg! Ne haragudj, de tényleg papucs vagy!
2011. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
61%
vicces némelyik válasz, ha a feleséged is dolgozik. Mondjuk én is dolgozom, lök 8 órát, ellenben a férjem reggeltől estig kemény fizikai munkát végez, legtöbbször hétvégén is (ma is), és akkor még álljon neki velem főzni??? Bizony én szégyelném magam, ha porlevest tennék elé, bizony megérdemli egy nehéz munkát végző férfi a jó táplálékot, kár, hogy ezt sok buta nő nem érti meg. És ettől én még nem érzem magam cselédnek, minden szép ruhám, autóm megvan, akkor a férjem a cseléd mikor ezt megteremti? ne így álljatok hozzá!!!!
2011. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
39%
bocsánat ülök 8 órát (így akartam írni)
2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
46%

Itt arról van szó, hogy a feleséged fogyózik és nincs kedve neki fõzni, mert lehet nem tudja megàllni, hogy ne egyen belõle.

Egy kicsit ettõl függetlenül többet törõdhetne veled. Biztosan egyébként nagyon szeret téged.

2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!