Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósjelöltemnek csak szerinte...

Anyósjelöltemnek csak szerintem nem való család és gyerek?

Figyelt kérdés
Anyósjelöltem özvegyasszony.Van 4 gyereke.A férje 2 éve hírtelen meghalt.Anyós életében nem sokat dolgozott.Már több mint 10 éve nem dolgozik.Nem is akar.Mindíg kitalál valamit, hogy miért nem.Még messze van a nyugdíjtól.Állandóan segélyek után jár.A férjével eltartatta magát és a párommal is, amíg otthon lakott.Most a soron következő fiával.Egész nap nem csinál semmit.Nem takarít, nem főz vagy ha főz moslékot.A pénz a kezéből kifolyik.Egész nap kávézgat és cigizik.Nagyon szegényen éltek/élnek.De könyörgöm attól, hogy valaki szegény nem kéne retkesnek és igénytelennek lennie.Mindenkit szid és kibeszél.A páromat nem szerette sosem, de a többi gyerekét sem.Egész nap mindenkivel veszekedik.Kiszolgáltatja magát a gyerekeivel.Jelenleg több férfi is odajár a házukba.Állítólag nem a pasijai csak barátok.Nem igazán hiszi el neki senki.A barátnői, akik olyanok mint ő már helyette takarítanak mert már azoknak is szemet szúr a trehánysága.Azok is egész nap ott lebzselnek.Attól félek, hogy egyszer elveszik tőle a kiskorú gyerekeit.Kifogja őket felnevelni?A gyerekek nagyon neveletlenek és hasonlóak az anyjukhoz.A párom nem áldozhatja fel magát és az életét azért, mert az anyja ilyen felelőtlen.A nagyszülők sem élnek már.
2011. ápr. 5. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
De végül is mi a kérdésed? A nevedre akarod venni az anyósod felnőtt gyerekeit, vagy visszamenőleg megtiltanád neki, hogy férjhezmenjen?
2011. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem segítenék neki. Ha majd rákényszerül, akkor dolgozni fog. Direkt lebeszélném pár emberrel, hogy fintorogjon a kosz láttán és tegyen megjegyzéseket. Ha majd rosszul érzi magát, akkor meggondolja takarít-e.
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem Kedves Első válaszoló az amit kiírtam.Valamint: Esetleg volt e már valaki olyan helyzetben, hogy a párja anyjától elvették a gyerekeit valamilyen oknál fogva és nem volt senki aki felnevelje őket(ez még nincs nálunk, de én félek tőle, hogy esetleg ez bekövetkezhet).Ergó a párjára maradtak a tesói.
2011. ápr. 5. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elveszik a szülőktől a gyereket,akkor állami gondozásba adják. Testvér csak akkor lehet a gyámjuk,ha ő is akarja.

A gyerekek olyanok,amilyenné nevelik őket. Ha otthon a rendetlenséget látják,ők sem lesznek különbek.

A párod valóban különb náluk?

2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a párom különb.Tanult.Van szakmája érettségije stb.Dolgozik két helyen is.Eltartja magát.Szereti a rendet és a tisztaságot maga körül.Ezért nagyon sokat veszekszik az anyjával.Nem szeret hozzájuk menni a kosz,a rendetlenség és az anyja természete miatt .A tesóit(főleg a kicsiket) próbálja támogatni.Segít nekik és az anyjának is amiben csak tud(bevásárlás, orvos stb).De csak a rosszat kapja.A szemétkedést a gyűlölködést mármint az anyjától.A kistesói szerintem szeretik.Nem tudom megérteni, hogy az anyja nem fél-e attől, hogy esetleg elveszik a gyerekeit mert ilyen életet él.Pedig ott van neki a két kis gyereke, akit felkéne nevelnie.
2011. ápr. 5. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen,akkor nem érdekli,hogy mi lesz a gyerekekkel...ha érdekelné és tisztességesen fel akarná nevelni őket,akkor nem lenne koszos és dolgozna!

Te megkaptad a fekete bárányt a családban... :P én is!Nem való ő csak saját magának!

2011. ápr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó.Na igen én megkaptam a fekete bárányt.Aki rendes és dolgozik az náluk annak számít.
2011. ápr. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!