Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad azt az utat amit...

Megbántad azt az utat amit választottál? Újrakezdenéd? (család, gyerek)

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok. Benne vagyok már 10 éve egy rossz házasságba. Igen súlyos anyagi gondjaink vannak. Én nem ilyen életre vágytam, egyszerűen nem vagyok boldog! De van egy férfi az életemben (a férjem mellett), aki megad mindent(fizikai, lelki szükségletek) és boldoggá tesz. Mellette olyan az életem mint amilyennek elképzeltem. Ez a viszony már 2 éve tart. És most már lépnem kell, tudom. Az egyetlen ami visszatart a 6 éves kislányom. Nem tudok dönteni. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 16. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
állj a tükör elé, és köpd szembe magad, 2 éve csalod a férjed, és hazudsz a lányodnak
2011. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Mégcsak 24 vagyok, de most költözünk össze a párommal, egyenlőre nagyon várom, úgyérzem, erre vágytam mindig, szóval nem hinném, hogy megbánnám. A szakmámat is szeretem, csak elhelyezkedni nem igazán tudok benne, de remélem egyszer sikerül.

Mindenképpen hagyd el a férjed, nem szép dolog amit csinálsz, sok gyerek nő fel elvált szülőkkel, egyszer ő is megérti. Bíróság majd eldönti mi legyen.

2011. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lányod, oké. De, hogy miért tart ez vissza azt nem értem. Majd megegyeztek, hogy mikor láthatja az apa a gyereket aztán meg van oldva. Nem kell tőle elszakítani. Meg amúgy sem olyan nagy még a gyerek, hogy mindent felfogjon... ha 13 éves lenne azt már kicsit húzósabb, mert ha szereti az apját olyan dolgokat vágna a fejedhez, hogy csak hüledeznél. De most még nyugodtan léphetsz.
2011. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
14.42 vagyok. Amúgy azért nem konkrétan a kérdésre válaszoltam, mert még nincs saját családom, gyermekem.
2011. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen átérzem a helyzeted, de azt még mindig nem értem, hogy hogy vagy képes már 2 éve csalni a férjed.
2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha tiszta vizet öntesz a pohàrba és bàtor vagy bevallani a tetteidet a férjednek. Tedd meg!

A férjed szeret, vagy csak az anyagihelyzet miatt kihûlt a kapcsolatotok?

Viszont egyet soha ne felejtsél el, hogy most a szeretõddel titokban talàlkozol gondolom, ilyenkor minden édes. Nehogy utàna, ùgy jàrjàl, hogy csöbörböl-vödörbe essél.


A kislàny miatt ne legyen gondod, hacsak a férjed nem kapaszkodik hozzà erõvel,akkor nehezebb dolgod lesz. Na és a màsik egy idegen apàt is szerzel neki, jó lesz ez igy?Jól gondold meg, hogy mit teszel!!!

2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az új pasi elfogadja a lányodat, akkor mi itt a kérdés? Még mindig jobb különmenni, mint ez a hazudozás. Ez neked sem jó szerintem.
2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
52%
Szerintem is menjetek szét a férjeddel. A gyereket meg vedd magadhoz, a bíróság meg úgyis az anyát fogja előbb nézni. Meg ha ott anyagi gondok vannak, akkor meg végképp hozzád kerül, hogyha az 2 éves kapcsolatodban jobbak a körülmények. Ebben biztos lehetsz, hogy a gyerek hozzád fog kerülni. Remélem szegíthettem.
2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Igaz,nem azt kérted,hogy mondjuk meg mit tegyél,de én azt javaslom válj el.Sőt,már akkor kellett volna,amikor észrevetted,hogy kezd romlani a házasság.Majd meglátjuk,milyen bátor lesz az a férfi,akitől mindent megkapsz,ha bejelented neki,hogy válsz és őt akarod.

Kérdésedre válaszolva,nem,nem bántam meg.Újrakezdve ugyanígy tennék.

2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Számodra sajnálatos de én a 14:40es el értek egyet.Hogy semmi bűntudatod az szép.És 2 éve?Gratulálok!Lehet hogy a férjed már ezek után nem is bízna egyhamar nőben.Ennyire átverni valakit.Szép.
2011. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!