Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom mit akarok?

Figyelt kérdés

Mit tegyek akkor mikor nem tudom eldönteni hogyan tovább? Egyszer le akarom zárni a kapcsolatomat egyszer folytatni akarom. Egyszer idegrohamot kapok, másszor tök nyugodt és békés vagyok.

Közel két évről van szó, amolyan pengeélen táncolás, gondolkodós idő. Tök jó mert nem jutok 5ről a 6ra.


A kategória direkt, nem 15 évesektől várnék most választ.

Köszönöm


2011. ápr. 5. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre csakis egyedül Te tudhatod a választ megtalálni. Ülj le egy papírral, oszd ketté a lapot egy tollal, és egyik oldalra írd össze, miért jó a kapcsolat, a másik oldalra, hogy mi a rossz benne. Nézd meg,melyikből van több. Mellesleg a szerelem se árt... :)
2011. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!