Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban melegektől, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban melegektől, hogyan lehet normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Én már mióta az eszemet tudom, küzdök a melegségem ellen, de már nem bírom egyedül, és rájöttem ezen nem tudok változtatni. Sokan mondják, hogy mi választjuk kik leszünk, de én nem akarok meleg lenni, mégis az vagyok. :S És belefáradtam abba, hogy már 24 éves vagyok és még sosem volt senkim, pedig nagyon szeretnék valakit.
2010. szept. 28. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Meleg nem vagyok,tanácsot nem igazán tudok adni,de ez amit leírtál valahol talán elgondolkodtatja azokat a homofóbokat is akik azt fogják írni hogy lődd főbe magad és társai.Amúgy ha pesti vagy nem lesz nehéz dolgod,nagyon sok hely van kizárólag melegeknek.Van egy "Gay guide to Budapest" nevezetű térkép az idelátogató külföldieknek,kutass fel egy ilyet azon jelölve vannak,konditermek,meg - nem tudom mik,nagyon nem tanulmányoztam csak volt ilyen a kezemben.
2010. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát,ha Miskolci vagy állítólag van ott is valami meleg hely. Pontosan nem tudom hol,de van. Elég sokan mondják, remélem találasz magadnak párt. :)

Sok sikert, amúgy,ha pasi vagy akkor azért van,mert beteg vagy tanultuk bioszból és pszichoból is,hogy a melegek a fiúk esetében betegek, néha divat,de ez náluk ritka a lányok esetében pedig pszichés vagy átlagban divat.

Mégegyszer sok sikert :)

19L

2010. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második!Tök aranyos amit leírtál,csak egy a baj vele,hogy a mai napig megoszlanak a vélemények a pszichológusok és a biológusok körében is a témával kapcsolatban és a valódi ok amit 100%-ban bizonyítottnak lehet tekinteni még mindig nem ismert.Sose higgy el semmit elsőre,mert ha mindenben hinnénk amit mondanak akkor a földet még mindig laposnak gondolnánk aminek ha elérünk a szélére lezuhanunk szóval nem csak az van amit az iskola mond.Ja,a nők körében nagyobb a divat-arány,egy csomó lányismerősöm volt barátnőjével,férfi viszont egy se,leszámítva akiről tudom hogy meleg.
2010. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Elöljáróban fiú vagyok, és vidéki, egészen a határszélen...

Már máshol is mondták olvastam ezekről a helyekről, de én nem egyéjszakás kalandot keresek, a szex most valahol a lista végén szerepel, nekem szeretetre lenne nagyon de nagy szükségem, érzem hogy már nem bírom tovább, elfogyott minden erőm. Szeretném ha valaki szeretne és én is viszont szerethetném, aki vár hogy hazaérjek és beszélhessen velem, aki meghallgat, akit megölelhetek és hozzábújhatok.

Nálam tuti nem divat, szinte mióta az eszemet tudom, azóta tisztában vagyok a helyzetemmel, vagyis hogy nem vagyok normális, lányoknál párszor tettem elkeseredett kísérletet hátha érzek valamit, de semmi, annyira semmi hogy azon én magam is meglepődtem, szóval a meleg skála 100% os részére száműzött a sors.

2010. szept. 28. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom melyik határszélén élsz az országnak (É, D, K, NY,) de azt javaslom én is, hogy valami nagyobb városba menj olyan helyre, ahol melegek szoktak találkozni, vagy a szerintem neked egyszerűbb megoldás, ha melegek párkereső-honlapjára mész fel, úgy tudom létezik pár ilyen.
2010. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keleti rész, a táv kapcsolat meg sajnos nem kapcsolat, és a melegek többsége alkalmit és egy éjszakást keres, aki benne lenne valami komolyabban is, azok meg rettegnek a lebukástól.
2010. szept. 29. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyobb városok melegbárjaiban próbálkozhatsz, Szegeden pl. Notcoffee(nem tudom helyesen írtam-e a nevét). Gondolom Nyíregyházán, Debrecenben is van ilyesmi. Bár sztem ilyen helyre inkább alkalmi kapcsolatot keresők járnak, meg ha falun élsz, akk. valszeg távkapcsolat lenne belőle. Menj fel valamelyik meleg-párkereső oldalra, itt esetleg szerencsével járhatsz, és az incognitód is megőrizheted. Sok sikert.:)
2010. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
gaypoint :)
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!