Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz manapság normális...

Miért nehéz manapság normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok egyedül, és egyre jobban el vagyok keseredve... Egyszerűen nem lehet rendes, normális pasit találni! :( Próbálkozom, de valami giXXer mindig van: vagy házas, vagy a szülei tartják el (most 26 év körüli emberkékről beszélek) vagy egyszerűen nincs meg az a bizonyos... Értitek...

És nagyon rossz érzés, hogy magam körül pedig azt látom, a barátok, volt oszt.társak férjhez mennek, gyerekük lesz stb. Nekem pedig nem sikerül. Nem arról van szó, hogy én azonnal férjet akarnék fogni, csak annyira jó lenne végre valaki aki mellett ébredhetek, akivel megoszthatom a mindennapokat, vagy akit átölelhetek. Ez nagyon hiányzik! :(

Tényleg ennyire lehetetlen???

25/L


2011. ápr. 5. 23:45
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy a nőket csak férjhez menetelükig aggasztja a jövőjük! Nagy tapasztalatod lehet... :)
2011. ápr. 6. 00:11
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
te meg szép ember lehetsz ha még egyedül se vagy képes élni és még írod, hogy milyen irigy vagy mert a barátnőid már házasodnak te meg sehol nem vagy, előbb tanuld meg magad elfogadni aztán a párod. ja és nem kell válaszolni mert én nem tudhatom mert fiatal vagyok.
2011. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Szerintem szánj több időt egy pasira! Az, hogy nincs lakása 26 évesen, nem baj, nem könnyű összegyűjteni rá a pénzt. Szerintem azt figyeld meg, hogy van-e elképzelése arról hogy szeretne élni, és mit tesz meg ezért.

És tudod van az a mondás, hogy nem mind arany, ami fénylik, de ez fordítva is igaz. Sok sikert kívánok neked!

2011. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Hű de érzékeny vagy!!!


Érdekelt volna honnan van ez a fajta tapasztalatod a nőkkel, de látom nem fogom megtudni...


Ami meg az irigységemet, és az életképtelenségemet illeti, olvasd el még egyszer a bevezetőt, értelmezd, és aztán gondolod végig még egyszer.

2011. ápr. 6. 00:21
 15/33 anonim ***** válasza:
50%
Annyira undorítónak találom az olyan nőket, mint amilyen Te vagy. Vágysz egy komoly kapcsolatra, de az már elég kifogásnak, hogy "eltartják". Kimondja, hogy nem dolgozik még, szülőkkel él és Te menekülsz... Gratulálok. Meg kellene tudni az okát, hogy miért van még otthon szülőkkel, lehet van normális magyarázata. Meg amúgy is: Senki sem tervezi, hogy örökké a szülei pénzéből akar megélni. Persze létezik ilyen, de mivel nagyon ritka, nem hinném, hogy Te pont ilyen emberekkel találkoztál csak. Továbbá ott van az is, hogy ha ki akarsz alakítani egy komoly kapcsolatot, akkor ahhoz idő kell míg kiismeritek egymást, s ha normális vagy (?!) akkor 1-2 éven belül tuti nem házasodsz vele össze, addig viszont bőven találhat magának munkát. Sok anyagias k*rva csak a pénzt nézi és nem azt, hogy milyen a pasi. Nem az a szempont, hogy rendes, normális, hanem hogy eltartják. S még csodálod, hogy nincs kapcsolatod... Lesz majd! Egy ügyvéd, jó gazdag, aztán 2 év után kidob a francba. Aztán az a srác akit meg a szülei láttak el és Téged nem érdekelt, talál magának egy normális, kedves lányt és boldogan fognak élni. Ilyen problémákat amúgy meg nem itt szoktak feltenni, hanem élőben, tehát valószínűsíthető, hogy igaz barátaid sincsenek (mert akik lennének azokra is irigy vagy ugyebár, hiszen nekik sikerült, Neked nem). Én normális párkapcsolatban élek a barátnőmmel lassan 1 éve és nagyon szeret, pedig 24 éves vagyok és még nem dolgozom. Hogy miért? Mert beteg valaki a családban évek óta, akit ellátok, s kb. 3-4 hónap múlva fogok dolgozni. Azonban ha a barátnőm is olyan lett volna mint Te, akkor nem lennénk együtt és nem lenne mindkettőnknek egy szuper kapcsolata...
2011. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
63%

És nagyon rossz érzés, hogy magam körül pedig azt látom, a barátok, volt oszt.társak férjhez mennek, gyerekük lesz stb.

Talán a különbség az hogy ők tettek ezért,és nem kifogásokat gyártottak.Amúgy nem mindegy hogy azért kell a a pasi, hogy legyen ,hogy te is eldicskedhess, na van valakim,vagy kell egy ember akit szerethetsz...De a lényeg,hogy ne akarj görcsösen pasit az életedbe,nem lóverseny,ez taszítja a pasikat...Szépen várj ha jönni kell jönni fog a "pasi".A boldogság olyan mint egy pillangó ha kergeted elrepül, de ha mozdulatlan vársz leereszkedik rád.

2011. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Lakásom sajnos nekem sincs, és nem is úgy tűnik, hogy a közeljövőben lenne :(

Csak példaképp írtam, hogy legutóbb akivel "randim" volt, (26 éves srác)a szülei tartották el, nem volt normális melója, bulizott,és lébecolt.

A mondást illetően igazad van, ebből a szempontból még nem néztem...

2011. ápr. 6. 00:25
 18/33 A kérdező kommentje:

Hogy jössz ahhoz, hogy tök látatlanban, egy vadidegen embert undorítónak nevezz??? Pont most minősítetted magad azzal a stílussal amiben írtál... Ha figyelmesebben olvasnál leírtam, hogy tapasztaltam eddig ezt, akinek nem volt egyéb kötelezettsége, csak kényelmes volt otthon.

Rohadtul nem arról beszéltem, hogy mennyire ciki otthon élni-sajnos a mai világban sokan rá vannak kényszerülve.

Ha valóban 24 éves felnőtt ember vagy, akkor javaslom, hogy a stílusodon változtass!

2011. ápr. 6. 00:32
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 35. születésnapom előtt ismertem meg a mostani páromat, előtte egy évig egyedül voltam. Találkoztam sok emberrel, akik alkalmatlanok voltak párkapcsolatra, de mindenkinek csak egyet kell kiválasztani. Érdekes, elsőre nem tetszett, most sincs az a mindent elsőprő szerelem, de nem adnám oda senkiért. :))
2011. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A többiekkel ellentétben én teljesen megértelek,

csak a másik oldalról...


Az én kérdésem úgy hangzik, hogy:

Miért nem lehet, egy rendes, normális lányt találni??

2011. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!