Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos fizetéssel rendelkező...

Átlagos fizetéssel rendelkező 20-as évei elején elköltözők: Hogy tudtál elköltözni otthonról, hogy jutottál saját házhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 02:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Na, a kérdés második fele engem is érdekelne!
2011. ápr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Saját ház? Haha.

:)

2011. ápr. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az örököltem, szüleim adtak önerőt, szüleim megtakarítottak nekem annyit, amennyi elég volt önerőre, szüleim vettek nekem stb. a legvalószínűbb. Amúgy sehogy. Esetleg dolgoztak külföldön és úgy éltek mint egy aszkéta és minden pénzt megspóroltak így összejött az önerő egy hitelhez. Ilyen fiatalon egy átlagos fizetéssel ami olyan 120 ezer, nem lehet házat venni, de még lakást sem. Max valahol Szabolcs eldugott részén, ott vannak nagyon olcsón is.
2011. ápr. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Albérletbe tudtunk elköltözni a párommal együtt, miután több hónapig gyűjtöttük a pénzt (kaucióra, bútorokra) és egyikünk családjánál laktunk. Azóta alig tudunk megélni minden hónapban, főleg télen.
2011. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Képzeld szabolcsi vagyok, és nézzél már meg egy FALUban eladó negyven-ötven éve épült házat! Lehet venni három millióért is más kérdés, hogy milyen helyen milyen ház!
2011. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Ezt nézd KÉT MILLÓ EGY SZÁZEZER!

2011. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Vagy itt van Őrben három milláért. Akarsz még hirdetést?

2011. ápr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A fiam pl. úgy, hogy a nagyapja vett neki egyet, 18 éves korában. Igaz, panel, de az övé.
2011. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%

A Kedvesem Édesanyja Fundamentával megalapozta a fia jövőjét. Van hitelünk, de nem sok. És a lakás a Miénk. :)

Sok Sikert kívánok az Életedben! :)

2011. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem barátnőm úgy költözött el otthonról, hogy odaköltözött a pasijához.A szülei a srácnak nem kértek tőlük egy fityinget sem.Ingyen élhettek ott pedig mindeketten dolgoztak.Aztán kiderült, hogy a srácnak van egy lakása is a városban amit még a szülei vettek neki régebben.Azt elatták és ahol laktak éppen(falu) vettek egy nagy családi házat.És még új kocsijuk is van amiben szintén a srác családja segített.Barátnőm meg közölte, hogy büszke magára, hogy valamit elért az életben...
2011. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!