Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Vannak férfi barátaito...

Tinker Bell kérdése:

Csajok! Vannak férfi barátaitok? Mennyire féltékeny emiatt a párotok?

Figyelt kérdés

Elmondtok otthon mindent, hogy mikről beszélgettetek éppen, vagy emlegetitek a párotoknak a haver poénjait?


Hogyan viseli ezt a párotok?


2011. ápr. 6. 10:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma 13:55!


Pontosan én is úgy vagyok, mint amit leírtál az első részben!


Én nem tudom azt megcsinálni, hogy nem mondom el neki a dolgokat!


Szerinted ez így jól van, hogy nem tekinted egyenrangú partnerként a párodat?

2011. ápr. 6. 13:59
 12/12 anonim ***** válasza:

13:59:

Hogy mondjam neked... ő olyan, mint egy gyerek. Hogy nézzen fel az ember olyanra, akit a szülei is kisfiúnak tekintenek, holott közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz? Nem tudom már komolyan venni, és belefáradok a hisztijeibe. Nevetséges, amit legtöbbször művel. Én is szeretnék őszinte lenni vele, de akkor meg bedilizik és hülyeségeket művel...

Mondott már olyat is, hogy XY-nak nekimegy, pusztán mert le mer mellém ülni beszélgetni... Persze nem tenné meg, csak már maga ez röhejes, olyan, mint egy hisztis kisfiú...

2011. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!