Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál kiborultam teljesen...

Totál kiborultam teljesen elhagyom magam mit tehetek?

Figyelt kérdés

Segítsetek! az utóbbi másfél nap a mély pont.Betegszabin vagyok már egy hete, de most már oda jutottam hogy teljesen lezüllök.

Nincs kedvem már fürdeni se, aludni se (éjszaka nem is tudok)enni sincs kedvem ..


És ez amúgy visszatér rég volt ilyen rossz periódusom de amikor van akkor a totális elhagyatottság szintjéig süllyedek.Nem érdekel semmi ,nem motivál semmi.


Aztán egyszer csak jön egy pont h jó akkor összeszedem magam és nagy nehezen sikerül de ez csak látszatra elég, és mindig 0-ról indulok. Mind mikor valaki alkoholista és nem iszik 3 napig de aztán minden kezdődik előről..

A munkám v bármi amit csinálok nem boldogít ,nem érdekel. Pedig lennének céljaim ..


Ha valamit akarok kezdeni az életemmel ,megbetegszem ,összezuhanok .. -soha semmi nem sikerül úgy ahogyan akarom ,pedig elvileg az életünket mi irányítjuk ..(?)


pszichológusokat ismerem ,semmit nem segít.pszichiátert kihagynám,nem akarok kókadozni egész nap valami antidepresszánstól..


Valami alternatív módszer van esetleg ?


2011. ápr. 6. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"pszichológusokat ismerem ,semmit nem segít" - hümm. Arra gondoltál már, hogy pont a fenti állapotod miatt érezheted ezt így? Mert ha észérvekkel nézed, a világon hány olyan pszichológus lehet, akiket még nem próbáltál ki? (Hányat próbáltál?) Valamint módszerből is van egy pár... Ezért én nem adnám fel ezt a vonalat sem teljesen.


Alapvetően viszont neked is tudom ajánlani a családfelállítást, mint alternatívát a hagyományos, beszélgetős módszerekkel szemben. Vagy bejön, vagy nem, elég sokaknak bejött már, gyógyszert szedni pedig szintén nem kell hozzá, tehát mindazt teljesíti, amit kívánságként leírtál.

2011. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg mi a baj az életedben, mi nem stimmel! Csinálj olyan dolgokat, amiben örömöd leled. És hidd el, van akinek tényleg komoly baja van! Tornázz, mozogj, menj el futni, stb. Vegyél ki vígjátékokat! Senki sem tud rajtad segíteni, csak te magad!
2011. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább depressziónak nevezném, lent és fent! Próbáld meg a supradyn F vitamint és a magne B6 kombinációját legalább egy adagot szedjél mindkettőből. Meglásd milyen hatást ér el nálad. Ilyenkor tavasszal sokkal több probléma,betegség kiújul, így az idegrendszerre is hatnak az évszakok. Nem biztos,hogy orvosi segítség kell.Jobbulást kívánok neked.
2011. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem első körben a citromfű tea segített. Nem nyom el, mégis nyugtat. Aztán szépen, magától jött egyre több jó ... Ha nem akarsz szakemberhez fordulni...
2011. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyi nagyon mocsok de kóser amit írok.


Először is azért nincs kedved semmihez mert sokat alszol, pihensz.Próbálj így betegen is ritmust vinni az életedbe. A munkanélküli semmittevő emberek ugyan ilyen motiválatlanok mint te.


Másrészt igen csak te tudod magad kihozni ebből. Nincs olyan hogy téged mg az ág is húz. Itt olyan van hogy aki nem bírja dögöljön meg. Nincs munkád...halj éhen....


Mindenki a maga sorsa kovácsa.

Úgy tudsz ebből kilépni hogy nem egy megoldást választasz pl nem azt mondod hogy lemegyek kicsit levegőzni attól biztos jobban leszek.

Lementél és nem lettél jobban. Akkor mondod hogy persze hogy nem ilyen az én szerencsém....


Egyszerre több dologgal probálkozz. Több örömöt is próbálj találni az életben. Többől több bejön.


Pl az üzletemberek is azért viszik ennyire mert több lábon élnek és nem esnek pofára ha nem jön be valami.


Hagyd abba itt az önsajnálatot és a hibáskeresést. Itt a hibás csak te vagy akire haragudni se nagyon lehet ugye:D


Lendítsd ki magad a mélypontból úgy minden menni fog.

2011. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
haladj a céljaid felé, hisz te írtad: vannak... akkor meg? Mi akadályoz téged abban hogy elérd őket? Számold fel azokat és boldogabb leszel...
2011. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el bulizni,hidd el majd megjön a kedved.:))
2011. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy hagyom magam megmártózni kicsit az önsajnálatban. Besötétítek, bezárkózok, megnézek néhány bőgős filmet, bőgök, alszom, sajnálom magam, stb.


Ezt max két napig bírom csinálni, utána átcsap önkényeztetésbe. Forró fürdő, arcpakolás (amúgy sose szoktam, csak bánatomban) csoki, bor, sushi. És utána valahogy lendületre kapok, és helyreáll minden.


Egyébként nemtudom szereted-e az állatokat, de nekem iszonyúan sokat segít a kutya. Muszáj naponta háromszor sétálni mennem, bármi is van, és az esti bandázás a többi kutyával mindig annyira feldob. Tegnap is nagyon szar kedvem volt séta előtt, pont összevesztünk a pasimmal valami hülyeségen, és fogyózom, kicsit nehezebben bírom a stresszt az éhségtől. Aztán 3 perc alatt elszállt, ahogy néztem hogy a kutyák fel- le rohangálnak. Marha jó a kutyasulizás is, mióta megtanultam, hogy hogyan kell a kutyát jól motiválni, azóta látom, hogy minket embereket milyen rosszul motiválnak.

2011. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!