Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen kiborulta...

Mit tegyek? Teljesen kiborultam. Tudom hosszú de kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés

Mostanában apa nagyon sokszor megy valahova,állítólag a munkatársaival kávézni(ami nem teljesen kizárt).Ma viszont anya,apa,én pizzázni voltunk,én elkértem a telefonját,csak meg akartam nézni a képeket,de nem akarta ideadni,folyamatosan nézte,hogy mit nézek a telefonján,majd kivette a kezemből.Elfordult,de én láttam,hogy az sms-ekből akar valamit kitörölni,aztán amikor észrevette,hogy nézem,gyorsan letette.

Tudom,hogy nem szabadott volna,de otthon megnéztem az sms-t és ez állt benne: 'ez a te döntésed,vagy más döntött helyetted?Hívj fel és beszéljük meg'.A telefonszám egy sima M betűnek van elmentve.

Nagyon ki vagyok borulva,félek,hogy apa megcsalja anyát.Lehet,hogy én reagálom túl,de nagyon ideges vagyok és szomorú.Ha ez tényleg kiderül én belehalok.

Ti mit gondoltok?:(


2010. dec. 21. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, ne ijdej meg, lehet az is hogy munkával kapcsolatos (pl. meghozott egy döntést a melóhelyen de éehet hogy egyedül. nem tudommit dolgozik...de lehet bármi más is.)

Ne ítélj elhamarkodottan.

Nem tudom hogy meg kéne-e kérdezned, szerintem nem, mert ha nem igaz csak te gondolsz rosszat akkor rettenetesen megbánthatod apukádat vele! Egyébként meg ha ki akarta volna törölni megtette volna, nem hagyta volna benne. Mivel benne hagyta, valószínűleg jelentéktelen dolog, és csak mögé épzeltél dolgokat.

2010. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon remélem igazad van.:(
2010. dec. 21. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Valoban nem illet volna belelesni az uzeneteibe, de ha mar megtetted, akkor felejsd is el, mivel a papad felnott ember.

Nem tudom, hogy mivel foglalkozik a papad, de nem lehet, hogy az uzenet a munkajaval kapcsolatos pl.?

En ugy gondolom, hogy az uzenet nem feltetlenul az erzelmi eletehez tartozik, mivel nincs benne semmi olyan.

2010. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akeela válasza:

Szeretnék én is ilyen pozitív lenni, mint az előttem szólók, de, egye meg a fene, ez nekem gyanús. Viszont, még ha így is lenne, ez nagyon nem a Te dolgod. Utánajárni, szólni bárkinek az ismerősi/baráti körből kizárt, (még valaki el találja szólni magát)az egyetlen, amit tehetsz, hogy odafigyelsz a szüleidre, a szüleid viszonyára, érezteted mindenkivel, hogy egy család vagytok.

Nehéz ezt a Te korodban megérteni, de sokszor egy félrelépés messze nem a világ vége. Leggyakrabban következmények nélkül elmúlik, és kész. Szóval ne akarj te semmibe belehalni, felejtd el az egészet, úgy, ahogy van.

2010. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

SZIA!

nem akarlak elkeseríteni de ez sztem egy jel arra hogy lehetséges hogy megcsalja.

az én szüleim is elváltak, mikor még nem volt biztos hogy anyát megcsalta apa nyomoztam utána kihalgattam a telefonbeszélgetéseit, mikor már kiderült hogy igenis megcsalja a NŐ neve férfi névnek volt feltüntetve apa telefonjába.

sztem jól tetted hogy megnézted mert csak ezzel tudod kideríteni hogy mi is történik.

ha már kicsit is biztos a tény a megcsalásról kérdezz rá vagy hagyd annyiba te tudod.

anyukád helyébe én tudni szereteném hogy csal-e a férjem vagy sem.

sok sikert kívánok

kívánom hogy félreértés legyen mert nem jo ha elválnak a szülők, tapasztalat!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

2010. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Van egy ötletem!

előző vagyok

beszélgessetek 3-aba a szüleiddel és öleld meg őket apudat anyudat és mondd nekik hogy NEM TUDOM MIT TENNÉK HA TI NEM LENNÉTEK, VAGY ELVÁLNÁTOK BELEROKKANNÉK!

nézd meg apud reakcióját!

irhatsz privát e-mailt is tudok segíteni

2010. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!