Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdek egyre...

Mit tegyek? Kezdek egyre feszültebb lenni, otthon is nagyon látszik ez rajtam, családom próbál nyugtatni.

Figyelt kérdés
A történet fél éve kezdődött,elmentem orvoshoz,UH vizsgálatból kiderült,hogy a szívemben találtak valamit,aminek nem kéne ott lennie.Azóta 6 hetet kórházban voltam,voltam TEE-n,MRI-n,szív Ct-n,de nem derült ki,mi a bajom.Nagyon ideges vagyok,mert már egy csomó orvos vizsgált,de egyik se tudja,mi a probléma.
2011. nov. 8. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

legalább a tudatalattidba ne teremtsd meg az állandó aggódással a tényleges bajt.

nem könnyű, de erőltesd, hogy pozitívan gondolkodsz és az egészség mellé állsz.

a psziché csodákra képes.

de legyengíteni, megölni is....

2011. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: teljesen igazad van, de megvalósítani ezt szinte lehetetlen. Voltam én is ilyen helyzetben, és a tudatlanság, tehetetlenség felemészti az embert. Ilyenkor úgy van vele az ember, hogy már mindegy, elfogad bármilyen diagnózist, de mondjanak már valamit...


Kérdezőnek: én anno azt tettem, hogy nem ültem fel a dokik "várjunk még egy-két hetet, majd utána meglátjuk, mi lesz"-ének, hanem ezzel párhuzamosan, a tudtuk nélkül több orvost is felkerestem az addig kész leleteimmel. Jártam magándokinál is, két kórházban.. Így felgyorsítottam a folyamatot nagyjából másfél-két hónappal ahhoz képest, ha csak vártam volna az első dokik eredményeire.


Jobbulást, akármi is az, és drukkolok, hogy semmi komoly dolog ne legyen!

2011. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!