Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a legjobb...

Mit tennétek, ha a legjobb barátnőtök belezúgott volna a barátotokba?

Figyelt kérdés
Gimi óta vagyunk legjobb barátnők, mindketten 23 évesek vagyunk. 5 éve vagyok együtt a barátommal, ők is már régebbről ismerték egymást. Barátnőmnek is volt pasija, több is, de szakítottak, és 1 éve nincs senkije. 1 év alatt többször kezdett ki a barátommal, ha buliban voltunk, mindig részegségre hivatkozva. Eltűrtem, hogy feltűnően kedves vele, de mikor már kb rámászott, akkor szóltam neki, hogy akadjon le róla, és ezek után totál összeveszett velem, hogy én nem vagyok a barátnője, ha olyanokat feltételezek róla, hogy kikezd a barátommal. Nekem ez nagyon fáj, mert szeretem őt, ő a legjobb barátom, de szerintem féltékeny arra, hogy nagyon szeretem a barátomat. Nem tudom, mit tehetnék, legutóbb elkezdett sírni, hogy mennyire egyedül érzi magát (miután kikezdett a barátommal), és én vigasztaltam meg.. elég fura helyzet.
2011. ápr. 7. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez nem barátnő. Meg amúgy ez a világ ilyen, erre tanítja a fiatalokat. Pl. nézd meg a nagy híres sorozatot a Jóbarátokat, ott már mindenki mindenkivel járt, mindenki mindenkivel szexelt. És ezt látják a fiatalok és ezt tartják normálisnak.
2011. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Elhiszem,hogy szereted és nem akarod elveszíteni,de szerintem ő nem igazi barátnő.Ha az lenne,akkor nem mászott volna rá a barátodra többször is,vagy legalább vette volna a lapot,mikor rászóltál.Ha tényleg nagyon fontos neked,akkor próbáld megbeszélni vele a dolgokat,és ha még ezek után is rámászik a barátodra,akkor felejtsd el.Sajnos többet nem tudok mondani,én is voltam már hasonló helyzetben és nem lett jó vége!:/
2011. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem barátnő aki kikezd a barátoddal, keress más barátnőt
2011. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, hogy keress másik barátnőt!!! Nem könnyű, egyáltalán. De sajnos ez a leányzó vagy a tényleg a pasidba szerelmes vagy csak egyszerűen abba ami köztetek van. Te és a barátod szeretitek egymást, ő egyedül van, látja, hogy ölelget, kedves veled, és ő szerintem azt hiszi, hogy beleszeretett, vagy tényleg igy is van. Nekem is volt egy ilyen barátnőm egyszer nagyon régen, lekoptattam.Aztán 2 évvel később kiderült, hogy mig én külföldön voltam 3 hónapig suliban ráhajtott a pasimra.
2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el neki, hogy mit érzel. Ha ezek után is rámászik a barátodra, akkor hanyagold ezt a csajt. Az ilyen nem igazi barátnő!!

off: Hol szexelt mindenki mindenkivel a Jóbarátokban?? Nagyon nagyon jó a sorozat, nem is értem ezt miért írtad?? Szerintem valamelyik másik sorozatra gondoltál, mert ettől a sorozattól aztán tényleg senki nem fog rossz útra térni:-)

2011. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez szintén gimis időszakban zajlott le. Mai napig biztos vagyok benne, hogy az akkori barátnőm irigyelte, hogy mi milyen jól kijövünk, és milyen jó kapcsolat is volt. Ebbe aztán idővel beleférkőzött, azóta férj-feleség....

A pasid erre hogy reagál? A buliban ő mit tett? Mosolygott bambán? ..gondolkodj el szerintem.. :S

2011. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha a pasid veled akar lenni, semmi esélye nincs, felesleges a balhé. Inkább próbáld meg összehozni valakivel.

Ha meg a pasid is benne van a dologban, az nem a barátnőd hibája, örülj neki, hogy megszabadulsz tőle, és még azelőtt kiderül, mekkora féreg, mielőtt hozzámennél.

2011. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ő szereti a barátnőmet, mint egy sima barátot, de "úgy" nem jön be neki, ezt tudom, mert a barátnőm olyan rocker féleség, és a barátom nem szereti az ilyen lányokat.
2011. ápr. 7. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah nekem is azt mondta hogy nem tetszik neki a dagadt exe mégis meg..ta. Erről ennyit.
2015. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!