Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar olyan, hogy szerelmesek lettetek a legjobb baratotokba es ezt el is mondtatok neki? S ha igen, mi lett a vege?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szar vége lett, nagyon megromlott a kapcsolatunk.
2010. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel még soha nem volt legjobb barátom.
2010. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Noss!


Igen , és sikerült úgy kijönni a helyzetből, hogy utána is barátok maradtunk és ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot már 6 hónapja kb.

2010. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, egy hónap után a mai napig nem beszélünk csak kb fél évente egyszer.és ez 4 éve történt.
2010. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elmondtam neki és leszarja az egész barátságot annyit mondott h soha nem is voltunk igazán barátok (persze évekig együtt lógtunk és olyan dolgokat is elmondott amiket még a barátnőinek sem) meg h nem érdekli ez az egész (de kavarnak a hátam mögött szal sztem ez az oka csak legaláb mondaná el:() nagyon sz@rul esett nagyon rosszul voltam de idővel rájöttem h aki letagadja a barátságot az meg sem érdemli! de most is van egy csaj akivel jóban vagyok nemrég szakított a barátjával szal most suabad, de inkább nem próbálkozok nehogy őt is elveszítsem :(

hát szal nem tudom...

pl én azért ugyanúgy maradnék a lánynak barátja ha megtudnám h tetszek neki, véleményem szerint nem olyan nagy gond az...

ja és 15/F

2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt, hogy a legjobb barátom mondta el nekem, hogy tetszem neki, de akkoriban eléggé forrófejű voltam, egyből vége lett a barátságunknak, mivel én sosem tudtam volna rá másképp nézni mint egy barátra, ő pedig ugye többet szeretett volna.
2010. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,egyik legjobb baratnom akivel minden titkunkat megosztottuk,elmondta hogy szeret,en is szerettem,jartunk 6 honapot,utanna dobott,es persze legnagyobb ellensegek lettunk,elmondott mindent rollam,de szerencsere engemet nem erdekelnek mas velemenyei,szoval ferfi es no kozott nincsen baratsag.
2010. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!