Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm, aki már közelít a...

Barátnőm, aki már közelít a 30. életévhez de még nem akar gyereket, mert úgy gondolja, hogy nem élt még eleget?

Figyelt kérdés
Ismeritek ezt az érzést?
2011. ápr. 8. 13:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Én már 18 éves koromban is bevállaltam volna egy gyereket. Most is nagyon vágyom rá, de még nem jött el az ideje :( 24N
2011. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Igen. :) Én 35 évesen szültem gyereket pont ugyanilyen okból kifolyólag. De szerintem nem késtem le semmiről, viszont azt elmondhatom, hogy eleget "éltem" előtte, szóval szavam nem lehet.
2011. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos ismerem.Amikor meg már eljött végre az idő,meg az érzés,akkor meg nem jön a baba.Most meg kétségbe esve küzdünk.Nem szabadott volna halasztgatni,Én nagyon de nagyon megbántam!A barátnődnek még nem késő,ébreszd fel,nehogy úgy járjatok mint mi!
2011. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%
Ismerek pár ilyet, hétvégente tele vannak velük a szórakozóhelyek. :) Teljesen normális amúgy..
2011. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
az a baj, h kijelentette, hogy úgy érzi egyelőre nem tenné boldoggá a gyereknevelés..
2011. ápr. 8. 13:16
 6/33 anonim ***** válasza:
81%

És ez miért baj? Én is ismerek ilyen nőket, nincs velük semmi baj, nem kell mindenkinek szülni, csak aki TÉNYLEG úgy érzi. Nem kényszer a szülés, csak egy lehetőség. És a te barátnőd még be sem töltötte a harmincat, még rengeteg ideje van...


Én 29 évesen estem teherbe védekezés mellett, nagyon nem volt még tervben, persze imádom a gyerekeimet, de ha "tervezzük" a babákat, akkor biztos nem jutott volna eszembe még pár évig.

2011. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
ez miért BAJ? ha így érzi, akkor nem baj, hogy nem vállal gyereket. hagyd őt, úgyis eljön az idő. ha meg nem, akkor se szólhatsz bele, nem a te életed!
2011. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Én megértem. Sok ilyen ember van. Amúgy is nagy a túlnépesedés. Gyereket meg ne azért szüljön valaki, mert "kell" a kora miatt vagy egyéb dolog miatt, mert elvárják. Szüljön azért gyereket, mert AKAR. Ezt nem értem, hogy miért nem lehet már felfogni...(??)
2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az összes barátnőm 30-34 közötti, és egyiknek sincs gyereke, és nem is szinglik! Egyedül nekem van a baráti társaságból egy kislányom. Nekem is fura, de ők azt mondják, még "várnak" a családalapítással. Némelyiknél értem, mert még nincs kész a ház, belevágtak vállalkozásba, és az elején vannak, stb, de a többieknél picit értetlenkedek, hiszen már több mint tíz éve együtt vannak és megvan mindenük. Mondjuk ők még "élnek". De tiszeletben kell tartani. Majd eljön az ő idejük is.
2011. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


na akkor neki se lesz karkötője!!!


Viccet félre téve, nem akartam bunkózni, de ne erőltessünk már minden nőre gyereket. ha nem akar hát nem, ettől még ugyanolyan fontos tagja a társadalomnak mint bárki más.

2011. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!