Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete összejöttem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete összejöttem egy sráccal, de még másba vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azthittem, hogy végre el fog múlni a másik srác iránt érzett szerelem, de még mindig nagyon szeretem. :S Sajnos vele sosem jöttem össze, nem is tud róla, hogy szerelmes vagyok belé. Ma is miatta sírtam, hogy teljesen elfelejtett engem, mint havert is. Próbálom kiverni a fejemből,de 9 hónapja nem sikerül.

Folytassam tovább a mostani kapcsolatomat, hátha idővel ez elmúlik?

(az kb biztos, hogy a szerelmemmem nem tudok összejönni soha :S )


2010. szept. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj egy üzit a barátod háta mögött! Vedd fel vele a kapcsolatot és próbáld meg. ha nem jön össze ottvan még mindig a barátod.
2010. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, Én is a helyzetben voltam. Elkezdtem járni közben egy fiúval. Egyrészt megvolt a szikra, másrészt pedig Én úgy gondoltam, hogy segíteni fog a felejtésben.

Hát, nem jött be. Három hónapot voltunk együtt a fiúval, Ő szakított velem. Utána szerettem belé igazán, de már semmi esélyem nem volt nála.

Most az a helyzet állt elő, hogy jelenleg van egy fiú, aki nagyon tetszik, és mióta Őt ismerem, szinte nem is gondolok az Én "nagy szerelmemre".

Lényeg a lényeg: Ha 2-3 hónap után sem tudod a jelenlegi párodat megszeretni, úgy igazán, akkor inkább Te mondd ki, és legyél őszinte.

2010. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért szereted ennyire,mert vele sosem jött össze.Csak egy álomképet szeretsz,ami a rögeszméddé vált,saját magad idealizálod túl már 9 hónapja.Nem szerelmes vagy,hanem "beteg".Felnagyítottad,és úgy tapad a libidódra mint egy pióca,és nem tudod levakarni.

Próbálj meggyógyulni és tudatosan lefejteni magadról azt a parazitát,mert csak a fejedben létezik,és nem a véredet szívja hanem az energiádat veszi el a valóságos szerelemtől.Ez a te démonod ami kiűzésre vár.Csak te tudod elkergetni.

2010. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem a mostani barátod rájön erre és szépen kidob! nagyon kedves vagy h így kihasználod! ő is érző lény, és így fog mesélni rólad: "volt egy bnőm, de igazából mást szeretett míg jártunk" ez kell??
2010. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!