Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem azzal a fiúval,...

Összejöttem azzal a fiúval, akibe a nővérem szerelmes. Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából csak a féltestvérem (uaz az apunk) és egyben a legjobb barátnőm is.Nem velünk lakik,de szinte csak aludni jár haza,rengeteg időt van nálunk.Már kb. 2 éve mondja,hogy mennyire szerelmes egy srácba,aki az osztálytársa is.De nem mer vele beszélni,mert a srác inkább a menők közé tartozik,a tesómmal mi inkább bele olvadunk a tömegbe :D


A kedvenc hobbim a fotózás és az a bizonyos srác megkért,hogyha lenne valamikor egy szabad délutánom,akkor kimehetnék vele a parkba (BMX park) és csinálhatnék pár képet róla,mert a haverjai borzasztóakat csinálnak...

Beleegyeztem,bár sok kedvem nem volt hozzá.Elmentünk,tök jól elvoltunk,sokat beszélgettünk és jóba lettem vele.Ez volt kb. 2 hónapja.A tesómnak nem akartam elmondani,mert akkor biztos faggatott volna,hogy mikről beszélünk stb.

A fiúval 2 hete járunk,ezt a nővérem csak azért nem tudja még,mert elment a németes csoporttal Németországba 16 napra és jövő hét kedden fognak hazajönni.


Hogy mondjam el neki,hogy járok azzal a sráccal,akibe szerelmes?

14/L (A fiú és a nővérem is 15 évesek)


2011. ápr. 8. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem a nővére pasija volt, miért úgy ír mindenki, mintha megcsalta volna?


Kedves Kérdező, erről a kérdésről sajnos egy csomó embernek az kattan be, hogy milyen rossz volt, mikor őt megcsalták, ezért most elmond mindennek, pedig annak ehhez a dologhoz semmi köze.


Bár nyilván rosszul eshet a nővérednek, ami történt, és lehetsz is vele szolidáris, ha nem akarsz neki fájdalmat okozni. De nem biztos, hogy egyből dobni kell a fiút, csak mert a nővérednek is tetszik. Semmi garancia nincs rá, hogy akkor majd a nővéreddel össze fog jönni. Ha Ti most egymást akarjátok, miért kéne mindenáron mártírkodni? Nem biztos, hogy attól jó lesz a nővéreddel való viszonyod, sőt...


Szerintem a legjobb az őszinteség. Mondd el neki, mi történt, aztán figyeld, hogy reagál. Majd dönts.


Sok szerencsét!


N32

2011. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Ki neked a fontosabb 14 évesen ? A fiúd, akibe tesód szerelmes, vagy a tesód, hogy megmaradjon jó tesódnak.

Ez a kapcsolat nem valószínű, hogy házasságig fog vezetni iyen fiatalon, szerintem igazán lehetne annyi benned, hogy mással próbálkozz együtt járni, ne pont az eggyel, aki miatt úgymond jól belerugdosol a tesódba, aki viszont örökre lesz neked, persze csak ha nem szúrsz ki vele sokszor, és elmúlik a jó szoros kapcsolatotok idétlen fiúzások miatt.

Nekem a család sokkal fontosabb volna ebben az esetben.

Mégis te hogyan reagálnál erre fordított helyzetben ?

Láttam én már olyat, hogy igaz részeg volt az illető mikor lefeküdt a tesója fiújával akivel már gyereke volt bár még nem voltak házasok. Mindkettőt elzavarta évekig nem szólt a tesóhoz a lány, most terápián van a két lány (előtte szupertesók voltak), a srác pedig mehetett útjára.

Hogy mondd el ? Vess véget a kapcsolatnak. És nem lesz mit elmondj, hogy ne fájdítsd a szivét. Vagy elmondod neki,hogy ez volt, de te nem tudod folytatni miatta. Akkor még lehet,hogy azt is mondja, hogy nyugodtan. Bár meglepődnék.

Nagyon szar érzés. Nekem volt olyan, hogy legjobb barátnőm megőrült egy srácért, akinek én tetszettem. Eszembe sem jutott vele járnom, sokkal többet ért a barátnőm egy új fiúnál, aki úgyis elfog múlni oly fiatalon. Fontold meg !

2011. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkàbb kérd ki az engedélyét.. úgy tisztességesebb.

Be kell làtnia, hogy eddig se történt semmi kettöjük közt, akkor neked miért kellene lemondani róla.

2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!