Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy fiúval pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fiúval pár napja. Azt mondta, hogy nem szerelmes még. Korábban alig találkoztunk kb 2 hetente 1x. Kialakulhat még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze. :D

Sok fiú akkor se vallja be, hogy szerelmes, ha már fülig belédesett.

Ha jól érzed magad vele, neked jó, akkor ne azon őrlődj, hogy ő mit érez. :p

Élvezd a pillanatot!

2011. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de a szerelem sokszor nem csettintésre alakul ki. A mai világban már egy randi után járnak az emberek, de ez nem jelenti azt hogy szeretik is egymást. Régen udvaroltak, sokat találkozgattak, egymásba szerettek, utána egy párt alkottak. Manapság találkoznak, egy pár alkotnak és egymásba szeretnek. Egészen addig minden rendben van ezzel, míg egyik fél sem hitegeti a másikat. Egy kis szikra biztos van ha összejöttetek, tetszetek egymásnak,d e az nem szerelem. Így igen, még kialakulhat.

17/L

2011. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. De addig felesleges a csók meg a szex, mert az ember azt vagy azzal teszi, aki szerelmes belé (és akibe ő is szerelmes természetesen), vagy csak kihasználják.
2011. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
A 17 éves lánynak nagyon igaza van:) Ezentúl is ilyen "gyakran" fogok találkozni?
2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hazudik ha azt mondja kis idő után hogy szerelmes. én is 3 hónap után lettem szerelmes addig csak szerettem. de még 2 éve tart a szerelmem :P minél többet vagytok együtt annál jobban megismered és meglátod benne azt amiért szerelmes leszel.

L*-*

2011. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Nálam sokszor már az elején van valami megfoghatatlan érzés ezért is kételkedtem, hogy hónapok alatt is kialakulhat! De remélem, hogy igazatok van! :)
2011. jan. 6. 00:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem most hetente 2-3x is:)
2011. jan. 6. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én amikor a barátommal összejöttem, azt mondta(amitől eléggé megijedtem), hogy amikor felkel úgy érzi, h nem szeret, de nem vagyok neki közömbös persze....de esteúgy fekszik le, h jó velem lenni.stb. Hát igen...én bezzeg füligbele voltam zúgva, szóval :/ aztán telt a idő...én hatottam rá. Belém szeretett...azóta is együtt vagyunk. (1ésféléve)Szóval igen....kialakulhat :)
2011. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És nálatok mennyi idő után mondta azt ,hogy úgy érzi nem szerelmes illetve hogy szerelmes lett?
2011. jan. 10. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor először mondta azt h szeet az olyan...1-2 hónap után volt :)
2011. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!