Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ôszintén, hogy lesz az...

Most ôszintén, hogy lesz az embernek 22-25 éves koràra sajàt lakàsa, hàza?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi munkával/örökléssel/részleges vagy teljes szülő segítséggel.
2011. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 18 evesen volt mar sajat lakasom tehermentesen. Anyutol kaptam.
2011. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A szülei vesznek neki/vesz fel kölcsönt/nyer a lottón.
2011. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy örököl, szülő vesz neki, vagy nyer a lottón. Vagy olyan jól fizető állása van, hogy be mer vállalni egy lakáshitelt. Na, nekem egyik lehetőség sem adott. 25 vagyok, és még egy 6-8 évet várat magára a lakásvásárlás (és akkor is javarészt hitelből). :(
2011. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Szuloi segitseggel, orokseg altal vagy nagyon jo munkahely altal. Pl. ha valaki keresett szakmaban dolgozik 19-20 eves koratol pl. asztaloskent, burkolokent, akkor az 25 eves korara meg elegge jol megelhet. Az egyik szomszedom asztalos. 6 honapra elore ugy be van tablazva, hogy lehetetlen lenne ujabb megbizast adni neki. Gyonyoru csaladi haza van. 28 eves volt, mikor teljesen felepult plusz 2 kocsi. Akkor mar 2 gyereke is volt meg felesege (felesege nem dolgozik).


Szoval hitel nelkul igy...erdemes szakmat tanulni, ezt diplomaskent mondom. De en no vagyok, nekem nehezebb lett volna ilyen jol kereso szakmat kitanulnom.

2011. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

szülőktől

külföldi melóból

hitelből

felszed egy pénzes pasit/csajt és vetet magának

2011. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
És ha nincs, akkor mi van? Magyarországon épült ez be annyira az emberek agyába, hogy aki albérletben él az csóringer senki. Külföldön kevés gazdag lakik saját ingatlanban. Nem minden albérlet egy 40 négyzetméteres lyuk.
2011. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Például úgy, ahogy barátom bátyjának. 24 éves a srác, most épül a háza, kocsija van 16 éves kora óta (azóta több is), másról ne is beszéljünk. Jövőre esküvője is lesz. 1xűen gazdagok, rengeteg pénzük van, szó szerint bármit megvehetnek. Barátom 1 találkozásunkkor majdhogynem minden alkalommal 20-30 ezret költ és hetente többször találkozunk...(már rossz nézni mennyit kiad) Minden családtagnak saját autója van, újonnan, szalonból a szülők által. Középiskolai ballagás most lesz barátom öccsének, 120 fős, zenekaros összejövetel szakácsokkal a birtokukon....

Na így pl lesz, itt ebben az esetben a szülők gazdagsága jóvoltából. :D

2011. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak írnám, hogy aki többet is ki tud fizetni mint egy 40 nm-es lakás havi bérlése az az illető mért nem inkább lakáshitelt törlesz és akkor még az övé is lehet majd egyszer a lakás.. :)
2011. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szülői segítség + hitel

Szocpol+hitel

szülők veszik

otthon lakott évek munkahely mellet spórolás+hitel

Én ilyeneket ismerek.

2011. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!