Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek tanácstalan vagyok?

Mit tegyek tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

van egy férfi akit szeretek (nem vagyunk együtt)

a kérdésem az hogy hogyan adjam tudtára,hogy engem nem érdekel az,hogy nem lehet gyereke,mert én nem szeretnék(nem a mindenem,hogy legyen) attól függetlenül,hogy van közöttünk 20év.


2011. ápr. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú. Hát szerintem mire eljön az idő, hogy megmondd neki, ki is szeretsz belőle. Áruld már el, hogy lehet valaki egy nála 20 évvel (emlékkel, tapasztalattal) idősebb emberbe szerelmes?
2011. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
szerintem úgy hogy elmondod neki.jobbat nem tudok
2011. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha feljön a gyerek téma,akkor mondd el,hogy te nem szeretnél gyereket(pl.:sétáltok,és meglátsz oár gyereket,és mondod,hogy nagyon aranyosak,de te xy dolgok miatt nem szeretnél)
2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy szimpi leszel egy férfinak, ha azzal kezded nála, hogy szóba hozod azt a hiányosságát, aminek a meglétére a legtöbb férfi a leginkább büszke?

A helyedben mélyen hallgatnék arról, hogy egyáltalán tudomásom van a nemzőképtelenségéről.

2011. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem szerelemben nem számít a korkülönbség,és a gyerektémáról annyit,hogy ne ezzel nyiss,ha ráveszed magad hogy elmondod neki mit érzel:)
2011. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!