Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bunkóság az ilyen?

Nem bunkóság az ilyen?

Figyelt kérdés
Rokonoméknál augusztusban lesz esküvő. A menyasszony apja megkérdezés nelkül kijelentette, hogy nekünk KELL pincérkedni a lakodalomba. Hozzá tette, hogy az ő kijelentésének nem szabad ellent mondani. Mi még erre nem mondtunk semmit, se igent, se nemet. Szerintem ez nagyon nagy bunkóság volt a részéről, de már szerintem az is gáz, hogy a rokont fogja be dolgozni. Az más, ha előző napokban elhív sütni-főzni, vagy díszíteni, de a lakodalomba dolgozzak? Nem is olyan nagyon közeli rokonok, édesanyámnak az unokatestvérei (az ő gyerekük esküszik). Ha én nekem lenne lakodalmam, fogadnél pincéreket, akik nem rokonok, kifizetném őket és kész. Nehogy már a rokont dolgoztassam! Ha már csinálok lakodalmat, nem azon a 3-4 pincérnek a kifizetésén spórolnék. Nem vagyok lusta, csak szerintem ez pofátlanság, főleg, hogy megkérdezés nélkül kijelentette. Mi a véleményetek erről? Mit lehet ezekkel csinálni?
2011. ápr. 8. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Közöljétek vele, hogy "sajna, arra az időpontra már máshova igérkeztünk, vagy más programot szerveztünk, amit már akkor sem tudnánk visszacsinálni, ha az esküvőre vendégként hívtatok volna minket"
2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább nem mennék esküvőre,de ilyen pofátlanságot!Hogy képzeli,hogy vendégeket fog be pincérnek???:O
2011. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazad van szerintem:) Én a helyedben el sem mennék az esküvőre...Elég nagy bunkóság volt a részéről.Igazából mindent leírtál és tényleg igazad van:)

Gondolom megbeszélni nem tudod vele,ha elmész és nem pincérkedsz akkor nem fog békén hagyni.Szóval vagy elmész és csinálod amit kér,vagy el se mész: S

2011. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez több mint bunkóság szerintem,meg a vendégek is mit szólnak ehhez,elégé durva.Enyiből mindenki szolgálja ki magát nem,legyen svédasztal,na az nem bunkóság de ez az,meg sem kérdezte,micsoda tapló már bocsánat a szavakért!Ne csináld nem vagy köteles,mond meg ha nem tetszik,hgy nem pincérkedsz akkor el sem mész,én ezt tenném.
2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Másod-unokatestvéred...hm...Szerintem lehet,hogy tényleg csak azért hívtak meg,hogy legyen pincér,pláne így,hogy jó előre szólt,hogy mire számítsatok..Én pofátlanságnak tartom....


Én a helyedben bólogatnék,aztán meg küldenék egy dísztáviratot a napjára otthonról.Majd apu kihordja a levest....

2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kisnita ***** válasza:
100%
Megteheted, hogy nem mész. És azt is megteheted, hogy nem foglalkozol a menyasszony apjával. Megbeszéled az ifjú párral, hogy neked ez így nem fekszik, vagy elmész vendégként vagy nem mész el. Ha ők is azt mondják mint apuka akkor meg így jártak.
2011. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon bunkó vagyok, de ennek vannak előnyei is. Lazán mondd meg, hogy nem vagy csicska. Ha spórolni akar a felszolgálókon, akkor álljon be ő maga. Inkább tartson bunkónak, minthogy mások helyett ugrálj. Bár te tudod.
2011. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kicsit antiszociális vagyok, de én se mennék el ezek után az esküvőre.
2011. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
azt nem értem, hogy miért nem mondtátok, hogy nem?
2011. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Dobjatok össze ti, pincérszerepre szántak annyi pénzt, hogy ti hívjatok annyi pincért meg a lagziba. El fog nyúlni a pofája :)
2011. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!