Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kórházba került,...

A barátom kórházba került, mihez kezdjek most hirtelen?

Figyelt kérdés
Bevitték a kórházba légmell-el, és itt maradtam egyedül pénz nélkül összesen tán 600.ft-om van. Együtt dolgozunk, piacon árulunk, de nem tudtunk menni, mert rosszul lett. Én egyedül nem tudok menni, mert nekem nincsenek engedélyeim csak neki. Azt sem tudom hány napot kell bent lennie, be sem tudok menni hozzá pénz nélkül. Mit csináljak?? Menjek el gyorsan takaritást vállalni vagy mit csináljak hirtelen?? Sajnos kölcsön kérni nem nagyon tudok kitől, mindig szokott tartalék pénz lenni itthon, de most nagyon megsz.vtuk. Nem szeretném sajnáltatni magam, nehogy félre értsetek csak kicsit össze vagyok törve, nem tudom hogy szerezzek legalább pár ezer ft-ot.. Tudtok adni valami ötletet? Nagyon megköszönöm. 24/l
2011. ápr. 8. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Atyavilág...

Hát ez szerintem nem 1-2 nap...

A piacon sincsenek ismerőseid, akik ismernek titeket, és kisegítenének???

Szüleid? szomszéd?

jaj, nagyon sajnállak benneteket...a barátodnak jobbulást, remélem helyrejön...

2011. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Add el a számítógépet!
2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

sajnálom ami veled/veletek történt..

Szülők nem tudnának segíteni?

2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Önkormányzat, rendkívüli támogatás, baptisták, Máltai szeretetszolgálat, plébános, de egyébként hova valósiak vagytok?

Szerintem ha elmondod a buszvezetőnek elvisz az pénz nélkül is.

2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülők,barátod szülei,rokonok nem tudnak segíteni?Számládon nincs hitelkeret?Pénz kell,mert a kórházba is kell bevinned ezt-azt..
2011. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

add el pár megunt ruhádat, vagy a tv-t. lehet nélküle élni, tapasztalatból mondom.

ez kb 20 rugó, szűkösen kihúzod, míg a barátid meggyógyul.

jobbulást neki!


ja, és olvass utána a betegségnek a neten, hogy tudd, mire készülj, mikor kiengedik a kórházból.

2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
így jár az, aki feketén melózik...amúgy áruld már el, hogy miből van az árukészletetek, ha 600 ft-otok van összesen és sosincs otthon tartalék pénz?
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

A légmell az nem oylan komoly dolog ha nem cseszik el a dokik!


Az egész arról szól, hogy a mellhártya és a tüdőlebeny közé levegő szorul, amitől fájdalma s alevegővétel, illetve ha súlyosabb akkor a tüdőt kifeszítő hártya leválik, és összeesik a tüdő (ekkor már müteni kellhet).


Az enyhébbnél egy sima fecskendővel leszívják a felesleges levegőt.

2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen esetben félre kell tenni a büszkeséget, és kölcsön kell kérni BÁRKITŐL akivel jóban vagy. Ha szülők nem is tudnak adni, vagy nincsenek, akkor barátok vagy bárki...

Jobbulást a párodnak és minden jót nektek!

2011. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

ma 21:40


Piacon ma már nem lehet feketén melózni.


Egyébként mi köze a feketemunkának ahhoz, hogy nincs pénzük?

2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!