Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Balatonfenyvesre megyünk...

Balatonfenyvesre megyünk nyaralni, hova érdemes menni, ha valami hirtelen történik a terhesség alatt? Keszthelyi kórházba?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21 hetes, mélyen fekvő lepénnyel. Mennénk most egy hétre, meg augusztusban több időre.
2011. jún. 9. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor leginkább a legközelebbi kórház. Ha gond van, nem érdemes válogatni!
2011. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keszthelyen van szülészet, de ha ilyen korán valami baj lenne, akkor Zalaegerszegre fognak átküldeni, vagy vinni, csak ott van koraszülött osztály, ha jól tudom. De pihizz sokat, biztos nem lesz semmi baj, hiszen pihenni mész, az meg jót tesz.(Párom Khelyi, ezért sokat mentünk/ megyünk le oda)

33h

2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Válogatni nem akarok, csak nem találtam mást a környéken. Bízom benne, hogy minden rendben lesz!

Boldog babavárást!

2011. jún. 9. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Marcali is ott van a közelben, ott is van szülészet:) Én is Fenyvesen nyaralok nyáron pocakkal:))
2011. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Keszthelyen szültem kétszer is, én inkább oda mennék mint Marcaliba.
2011. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!