Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon félek.

Mit csináljak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én és a barátom már rég óta együtt vagyunk de engem a szülei még nem ismernek. Sose voltam még nála mindig ő jött vagy köztes helyen találkoztunk. Ám a napokban felvetette, mi lenne ha meglátogatnám? Igent mondtam de nagyon félek. Félek a szülei reakciójától, tudni illik nem vagyok az a topmodell típusú, gyönyörű lány. Mivel nyugtassam magam? Nem szeretném ha utálnának. Hogy vágódjak be?

Köszi előre is.

18/L


2011. ápr. 8. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy ők nem sekélyesek, és jobban fogja érdekelni őket, hogy rendes vagy-e, mint hogy 60-as a derekad. Tudom, meredek ötlet...
2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek többnyire mindegy, hogy nézel ki. Inkáb az számít, mennyire vagy kedves,szimpatikus, de mindenekelőtt: mennyire szereted a fiukat... Legalábbis ez volna a normális
2011. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazán köszi csak azt nem értem miért kell bunkózni? De nem baj, biztos én vagyok a hülye.
2011. ápr. 8. 22:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szólt.
2011. ápr. 8. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont azt nem nagyon szeretik a szülők,ha a lány szép,meg túl csinos.Sokkal jobban kedvelik az átlagos,kedves lányokat!Ne aggódj ezen!Sok sikert!
2011. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Első vagyok.

Szerintem is te vagy a hülye, mert a párod szüleihez méssz, nem a Tyra Banks-hez, hogy te legyél a következő topmodell.

Komolyan, sokkal jobban aggódnék, hogy ellentétes a világnézetünk, minthogy nem vagyok címlaplány.

2011. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem ez a nem topmodell külső szimpatikusabb lesz nekik. Ha nekem fiam lenne igencsak megijednék ha egy ilyen csillivilli cicababával állítana haza a fiam. Nem akarok előítélkezni de elgondolkodnék rajta, hogy megtudna-e egyáltalán akarna-e akárcsak egy rántottát is csinálni a fiamnak, tudna-e róla gondoskodni.

Szerintem az értelmes fiús anyukák jobban örülnek egy helyes, egyszerű, kedves lánynak. Ha a párod rendes talán a szülők se különböznek annyira...Végül is valakik ilyennek nevelték.

Egyébként biztos mesélt otthon rólad, meglehet a kialakult képük, és ha annyira nem tetszenél így látatlanból, akkor az kiült volna a barátod hangulatára és előbb utóbb kibujt volna a szög a zsákból.

Természetes hogy idegeskedsz, de csak magad add, semmi színészkedés, szerintem nem lesz gond. Öltözz egyszerűen csinosan, mosolyogj, mint aki nyert a lottón. Végül is ha egy fiu bemutat a szüleinek ennyi idő után az már jelent valmit, ki tudja mit...:)

Egyébként csak a fiatalok ilyen külsőségmániások ez a szülői korosztálynál már nem így van ők már tapasztaltabbak, érettebbek nekik már más a fontos. Másként látják ezeket, mint a Te korosztályod.

2011. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

22.21

Tudod mit? Oké én vagyok a hülye. Viszont akkor sem értem, miért kell bunkónak lenni. Normálisan kérdeztem, legközelebb légy szíves majd küldj el a k. anyámba...

2011. ápr. 8. 22:32
 9/12 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szépen :)
2011. ápr. 8. 22:32
 10/12 anonim ***** válasza:
A bunkókkal ne foglalkozz itt!!! Na szóval,azért mert v.ki nem egy toppmodell alkat,azért még nem utáltak senki!!Az első találkozáso a szülőkkel előbb-vagy utóbb túl kell esni!!!Hidd el,nem lesz semmi gond!!Légy kedves..és máris a szivükbe loptad magad!!!
2011. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!