Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Már rendesen...

Mit csináljak?! Már rendesen félek itthon lenni

Figyelt kérdés

úgy volt,hogy anyám megmelegített 3 pizzát,és a 4 éves unokahugom meg megevett 1-et,meg én is 1-et,és mondtam neki,hogy félbevágom a 3.-at,mert ő se meg én se tudunk megenni egyszerre 2-t


erre elkezdett sikoltozni,hogy ő meg akarja enni egyedül,anyám meg hallotta az ordibálását és bejött és nekem kezdte el mondani,hogy én miért nem hagyom békén a gyereket,és olyanokat mondott hogy -Úgy utállak már mint egy szart,már mingyárt kést vágok beléd!!


meg folyton velem ordibál,és itthon úgy hív otthon hogy gogyós,meg hülyegyerek,és olyanokkal fenyegetőzik,hogy egyszer megöl,meg bezárat gyogyóintézetbe...


és ma reggel is lejöttem,nyúltam volna befelé a hűtőbe hogy egyek valamit,erre elkezdett ordibálni,hogy húzzak már a büdös p.csába,mert csak egy pólóba és egy bugyiba voltam....de nem tehetek róla basszus,melegem volt! és még mondtam neki,hogy eszek. erre elkezdett magyarázni,hogy ne egyek már mert akkora seggem van...



mit csináljak vele?


13/L


2011. okt. 29. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

te vagy az,aki múltkor is írt ki hasonló kérdést?

nagyon sajnállak,tudom milyen érzés lelki terrorban élni,szerintem még rosszabb a fizikai bántalmazástól is,

anyám élettársa ilyen nálunk,engem kiskorom óta lenéz,elmond mindennek,tegnap kissé betelt a pohár,mert azt találta ki,hogy én vettem anyum bankszámlájáról a pénzt,mikor nekem semmi közöm sincs ehhez,meg azzal is vádol,hogy én őt is meglpom,már nem fogol hazajárni a koleszból istenbizony

2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
bocsánat,nem fogok hazajárni
2011. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az a baj hogy egyformák vagytok anyukáddal.
2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy az ilyen anyák miért csinálnak gyereket ha nem szeretettel és gondviseléssel nevelik fel őket.

Tudom hogy nem könnyü de próbáld meg elviselni valahogy mer csak Ő az anyád és ne legyél olyan mint Ő hanem szerettel legyél mindenki iránt.

Keresd az Istent imádkozzál és megadja a megoldást is.

2011. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a gyereknevelés csúcsa. Ne csodálkozzon az ilyen anyuka, ha vénségére az ajtót sem nyitják rá a gyerekei.

Azt tanácsolom, tanulj, ha lehet jó szakmát, és gyorsan húzz el otthonról.

2011. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi


utolsó: igazad van,amint lehet,elhúzok külföldre,hogy minél távolabb legyek ETTŐL...

2011. okt. 29. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. Túl fiatal vagy még bármilyen komolyabb elhatározáshoz, ami segíthetne rajtad, gondolok én itt elköltözésre, hacsak nincs olyan rokonod, aki befogadna, de gondolom az is csak ideiglenes megoldás lenne.

Tűrj. Mást nem tehetsz.

2011. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ezaz :||
2011. okt. 29. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
anyud nem normális :S
2011. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem se :S az előbb is basszus,ott megy el mellettem azt még elkezd magába motyogni hogy -Fúúúj,de ronda vagy! ....annyira nyomorék istenem -.-"
2011. okt. 29. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!