Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy szülő...

Szerintetek ha egy szülő ilyet mond az mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Például a szülő hazaesik a munkahelyéről, a gyerek örömmel várja, hogy elmondhassa mi volt az iskolába stb...de a szülő "félretolja" a gyerekét, azzal a címszóval, hogy most nagyon fáradt vagyok, majd bekapcsolja a Tv-t és azt nézi. Folyamatosan nézi kb hajnali 1-ig. Addig hozzá sem lehet szólni, mert mindenre ráfogja hogy ez a kedvenc sorozata és hogy legalább ezt had nézhesse végig... Teszem azt ez nem időszakonként fordul elő, hanem ez az állapot már jó pár éve fennáll. Nem találnátok furcsának azt amit mond, és azt ahogy viselkedik?! Hisz ha én fáradt vagyok akkor alszom, TV nélkül. Ha meg valaki hajnali 1-ig tv-zik akkor elvégre nem fáradt, hisz van energiája tv-zni, nemde?!


Csak nekem furcsa ez?


2011. ápr. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
ilyen létezik?:D
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen...
2011. ápr. 8. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
létezik,én anyám is ilyen,csak ő internettel... a 13 éves öcsém meg csak szopik...
2011. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az én édesapám is hasonlóképp nem foglalkozott velem és a bátyámmal, annyi különbséggel, hogy ő nem tv-zett éjjelig. Soha egy játékot nem vett nekünk, ettől függetlenül nagyon szeret/szeretett engem/minket. Mostanra szerintem már nagyon megbánta, hogy ennyire félvállról vette az apaságot, az egy szem 2 éves unokájáért él-hal, sokkal többet foglalkozik vele, mint a bátyámmal és velem eddigi életünk során összesen.
2011. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülő:

- TV-függő (van ilyen)

- idióta (már bocs), azért mert nem fogja fel hogy ott van az a gyerek akit elvileg a legjobban szeret, gyakorlatilag viszont nem is kíváncsi rá

- inkább macskát vagy más háziállatot kéne tartania ami elvan magában is, mert a gyerek nem való neki

- gyakorlatilag zombiéletet él (tévé-meló-tv-meló) és az ilyen szülő egyáltalán nem lehet hiteles

2011. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősőm még akkor is a tévét bambulta üres tekintettel mikor a gyereke már fuldokolt ha mi nem vagyunk ott kitudja mi lett volna...
2011. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Valamihez mindig fáradt, valamihez sohasem.
2011. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tudom, hogy van e ilyen, de szerintem igen, hogy tv függő.

Én is majdnem beleestem ebbe, igaz nekem csak egy műsorom volt amit szerettem volna nézni, de a gyerekek miatt nehézkes volt, és próbáltam őket arra az egy órára, hogy ne zavarjanak. Néha nagyon rosszul esett, hogy nem kaphatom ezt meg, de rájöttem ők még elég kicsik, hogy megértsék. Szóval, volt, hogy frusztrált lettem, de egyszer elgondolkodtam, hogy megéri e. És rohadtul nem ! Anyukád már annyira benne van, hogy nem jut el hozzá ez a kérdés sajnos.

Te hány éves vagy ? Valahogy nem tudnád kizökkenteni, megmondani neki, hogy szükséged van rá, persze ne ilyen megható szavakkal :-)

Csináljunk már vacsit együtt anyu, vagy valami hasonló.

Ha elakarsz érni valamit, akkor bizony neked kell lépned kicsit próbálkozni, mert magától nem fog.

Bátorság, próba szerencse !

Jajj ne rögtön hazajövetelkor ess neki ezzel azért !

2011. ápr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!