Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciód, ha...

Mi lenne a reakciód, ha kiderülne, hogy a párod problémás származású?

Figyelt kérdés
Nem látszik rajta semmi, se külsőre, se belsőre, ő az egyik legkülönb, legjobban nevelt ember akit ismerek! A családja is nagyon normális, csak az egyik szülőbe van...
2011. ápr. 8. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
Kérlek, fejezd be a mondatot, mert így értelmetlen!
2011. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Ő lenne az élő bizonyíték, hogy a származás nem érdem.
2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%

Úgy érted, hogy roma?

Nekem 5 évesen lelépett a faterom, nemrég nézegettem képeket, és mintha benne is lenne egy kis vonó... na és? Rajtam nem látszik semmi, hófehér a bőröm, normális vagyok. Szerintem manapság már ritka a "telivér" ember.

23/L

2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Én is ismerek ilyet :)

Ott is csak az egyik szülőben van....

A lényeg az, hogy milyen emberileg.

2011. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Meglepődnék, de több év ismeretség, együttélés után nem hiszem, hogy túl nagy meglepetéseket tartogathatna még a személyisége..
2011. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
ja mert te tiszta magyar felmenőktől származol 5 generációig visszamenőleg, mi? ha így gondolod sokat hiányozhattál történelem óráról. az téged minősít, hogy egyáltalán felmerül benned, hogy ez probléma lehet, mikor mint ahogy te is írod egy normális, rendes ember.
2011. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
magyarul rasszista vagy és kiderült, hogy a pasid cigány...szar ügy, hagyd ott, jobb lesz neki, mert szeretni nem szereted, ha ez ekkora problémát okoz neked
2011. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
zsidó?
2011. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%
Fejbe lőném...azt aki ilyen kérdést ír ki. Ha szereted, ez nem probléma, akármikor is tudod meg, de ha mégis baj, akkor vagy nem szered eléggé, vagy egy hülye rasszista vagy, aki persze 10000%-ban magyar. Aha....
2011. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Azonnal otthagynám a piszkot! Úgy csinál, mintha jól nevelt, kedves, rendes ember lenne, közben meg nem is!

Ezt a választ vártad? Most komolyan a származás ilyen fontos számodra? Ismered, szereted, de azért csak megkérdezed! Gondolkodj el magadon! Mi lenne a párod reakciója, ha tudná, miket kérdezel itt! Elképesztő vagy.

2011. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!