Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobbikosok, mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikosok, mit tennétek ha összejönnétek egy csajjal, és utána kiderülne hogy zsidó származású?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
A MIÉP-esek fiúk bunkóztak ilyenkor. De mivel a Jobbikosok közt rengeteg a zsidó, gondolom itt azért sokszor más a helyzet.
2011. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
LOL, látszik, hogy fogalmad sincs milyen emberek Jobbik szimpatizánsok. Édesapám ágáról zsidó származású vagyok, mégis Jobbik szimpatizáns. Hogy miért? Mert a Jobbik NEM zsidógyűlölő! Teljesen jogos ellenérveket sorakoztat fel Izraellel szemben, de ettől nem lesz antiszemita. A kérdésre visszatérve: ez nem változtatna az érzéseimen.
2011. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mennyél el kamión soförnek!
2011. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
A jobbikosok nem egyenlőek a nácikkal! A zsidóságot nem ítélik el. (Ezt honnan szedted?) És egyébként a cigány-többség (nem kissebbség) ellen vannak... És egy normális ember, ha jobbikos, ha nem, nem a vallást és a származást nézi, hanem az embert!
2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

"És egy normális ember, ha jobbikos, ha nem, nem a vallást és a származást nézi, hanem az embert!"


ez most vicc? még olyan jobbikossal nem találkoztam aki ne cigányozott volna

2011. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem a cigányságra értettem, hanem arra, aki származás útján zsidó. A cigányok 90%-át nem tartom embernek sem... :P (Az a 10% a normális cigány.)
2011. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

sztia most komolyan ilyen hülyeséget kérdezel előzőekben már leirták amit én is irnék még annyit kérdeznék szereted? összejött akkor nem mind1 hogy milyen származásu

ráadás ha belegondolsz a zsidókat sem a te párod miatt utálták meg...vannak minden fajta emberbe jók és rosszak emiatt ne hagy el a párod csakmert zsidó származású

2011. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés provokatív, s sajnos azt mutatja, mennyire át van mosva a média által az emberek agya azzal kapcsolatban, hogy mit gondoljanak a Jobbikról. A média úgy állítja be őket mint antiszemita, rasszista, neonáci, fasiszta pártot, holott az igazság az, hogy kizárólag jogos érveket hoznak fel a társadalmi egyenlőtlenségek, a bürokrácia, a gazdasági kizsákmányolás, a bűncselekmények, korrupció stb. kapcsán. A Jobbik egyetlen gondolata sem ördögtől való, ezt kellene belátni. A lélek választ el, nem a bőrszín. Az elmúlt évtizedek magyar politikája, gazdasága nem a Jobbik miatt olyan amilyen...


A kérdésre válaszolva: nem változtatna az érzelmeimen, ugyanúgy szeretném a lányt, ahogy addig.

2011. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nekem aztán semmi bajom a jobbikosokkal. De most egy kicsit jót mosolygok.. :) egyből előkerültek a légynek sem ártani tudó, emberi méltóság és demokrácia mellett kiálló jobbikosok :)Most ezeket a válaszokat össze kellene vetni hozzászólásokkal amiket kurucinfon olvashatunk (persze közben eszembe jutott hogy ők nem feltétlen jobbik szimpatizánsok, de mondjuk a 99 százalékuk mégiscsak) Hát arrafelé azért nem ennyire megértőek a népek :) Mondjuk egy fekete vagy romával kapcsolatban mit írnának azt megnézném. Elnézést megkérek mindenkit hogy ne a demokratikus jobbikosok írjanak most hanem a radikálisok!
2011. júl. 10. 16:35
 10/24 anonim ***** válasza:

volt egy barátnőm, akinek a pasija félig roma, félig zsidó volt, mégis szakított vele, de nem azért mert jobbikos volt a csaj, hanem mert nem passzoltak egymáshoz.


én lány vagyok, de nem járnék zsidó fiúval, mert nem tetszik nekem ez a kultúra. akkor még benne lennék, ha csak kis részben zsidó, de nem tartja fontosnak, és egyáltalán nem gyakorolja ezt a vallást. Jobbik szimpatizáns vagyok, de nem vagyok embergyűlölő, csupán nekem egyáltalán nem tetszik a zsidó kultúra. ja, a másik, h keresztény esküvőt szeretnék majd, és egyáltalán nem szeretném átvenni a zsidó vallást a párom miatt, ezért se kezdenék zsidóval.


20/L

2011. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!