Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, aki őrülten...

Van még itt olyan, aki őrülten magányosnak érzi magát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élek mégis magányos vagyok.. társas magány a legrosszabb.
2011. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, évek óta az vagyok!
2011. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én szintén ugyanaz:(
2011. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éve én is az voltam de nagyon! Nem volt kedvem semmihez! Én akkoriban annyira magányos voltam, hogy a suliban elzárkóztam mindentől, az egyik osztálykirándulásra el se mentem! Nem játszottam senkivel, és akkor az örömömet nem az emberekben találtam meg, hanem a számítógépekben! Így hát csak azzal foglalkoztam fejlesztettem stb...!
2011. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a munkahelyemen, hiába vannak körülöttem az emberek. Olyan, mintha üvegfal választana el miket egymástól... :(
2011. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a családomnak minden tagja él, mégsincs családom, mert mindenki egymástól külön. a baráti társaságból kitúrtak koholt vádak miatt, a pasimmal szakítottunk januárban, azóta se ostromol SENKI. De mégse érzem magam magányosnak. Muszáj megtalálnod vkit, akivel jól elbeszélgetsz, akár lelkizel is, ha igényed van rá. Én is van, akikkel igazán jóban vagyok, és a szüleimmel is beszélhetek őszintén.

Ha annyira nincs senki, írj rám priviben:)

2011. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is annak érzem magam,bár nincs párom.

Azoktól kérdezném, akik társas magányban élnek, hogy amiatt nem lépnek mert már "megszokták" és idősebbek, esetleg nem mernek lépni, vagy ha fiatalok akkor miért nem lépnek ki a kapcsolatból?

2011. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is magányos vagyok pedig van párom,aki most kint van Németországban!És a barátaim meg elköltöztek messzire,uh itthon ülök pedig nagyon mehetnékem van.
2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Igen én is magányosnak érzem magam, bár van párom, és nagyon boldog vagyok vele. De nincsenek barátaim sajnos, és hiányoznak az életemből. Hiába van párom, a barátokat nem lehet pótolni... ahogyan a társat sem. Az ember élete csak úgy lesz teljes ha mindkettő jelen van az életében.
2011. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van!
2011. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!