Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátom ne...

Mit tegyek hogy a barátom ne legyen ilyen őrülten féltékeny?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban voltunk bulizni,és ott voltak a volt o.társaim, meg még pár srác akikkel jóba vagyok,és a pasim közénk állt hogy ne beszéljek a legjobb haverommal,és kérdezgette őt is, hogy miről beszéltünk,meg múlt héten sem voltam itthon,és írtam a pasimnak,hogy nyugodtan hívhat,meg jöhet is,csak én XY-ékkal leszek. És kérdezgette facebookon meg msnen is hogy milyen srác meg micsoda? Hogy én neki erről nem szóltam. :| Meg a legjobb haveromnak is írt,hogy ki az akikkel leszek,nem mondtam neki? És nincs oka féltékenykedni.

16L a pasim 18. 2 hónapja járunk.


2011. aug. 20. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most hagyd ott, mert ez durvulni fog!
2011. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Qrd ki a fenébe, csak gond lesz vele. Főképp, hogy ebben a féltékenységi játékában részt veszel. Ez csak egyre szélsőségesebb lesz.
2011. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ha féltékeny azt jelenti hogy NEM bízik benned !!!

SORRY !

2011. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18:56- Igen tudom. :/
2011. aug. 20. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy már most ilyen, később durvább lehet, főleg, ha egyszer tényleg a fejébe vesz valamit, akár tettlegességig is fajulhat, annyira elborul az agya.
2011. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát beszéltem vele erről,azt mondta hogy bízik bennem,ő egyszerűen ilyen. :/

De én nagyon szeretem,kb. 1 órája váltunk el,de már rettenetesen hiányzik. :'( 

2011. aug. 21. 05:51
 7/12 A kérdező kommentje:
És mondta neki a haverom ma a buliban,hogy jöjjön oda hozzám,és nehezen akart,mert hogy én nem táncolok vele,de ilyen hülye retro zenék mentek,amire mozdulni nem lehet,csak ha kotta részeg vagy. :| Meg most is olyan fura velem. Úgy köszönt el reggel mikor haza jöttem hogy cső, meg most is semmi szív,semmi.:O
2011. aug. 21. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki féltékeny, az nem bízik önmagában! Ez tu. képpen betegség. Mondanám én is, hogy legjobb otthagyni, de azért valószínüleg kár lenne érte. Biztosan nagyon tisztességes, és sok más jó tulajdonsága van. Próbálj sok beszélgetéssel visszamenni a gyerekkorába, igen, az övébe, és próbáld kitalálni, hol veszett el az önbizalma. De ne mond meg neki, hogy ez most egy pszichoanalizis! Talán segítségére tudsz lenni. sok jóakarat kell, és türelem. És addig is el kell viselni a féltékenységet.
2011. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neki nincs önbizalma, ezért ilyen típus. Benned pedig nem bízik. Ha nem bírod idegekkel, hogy féltékeny, akkor inkább hagyd a kapcsolatotokat, mert ki fogsz borulni. (Unokatesóm így járt.)

Nálunk is sok féltékenykedés volt a kapcsolat elején, de fél év után már csak alig-alig. 1 év után felhagyott a barátom a féltékenykedéssel:) Most már 2 éve vagyunk együtt, és teljesen megbízunk egymásban.

2011. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig hagyd el,mig nem kezd verni.
2011. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!