Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen módon hat...

Szerintetek milyen módon hat egy lány személyiségére, ha pár évvel idősebb, fiú testvére van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
En szerintem jó hatàssal van. Talàn segit többet a lànynak, hogy mire vigyàzzon.
2011. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
attól függ milyen a bátyja és a vele való viszonya.
2011. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nincs bátyám, így csak tippelek, de talán egy lány felelőtlenebb és kihívóbb lehet, ha van egy idősebb bátyja, aki úgyis vigyáz rá. Persze ehhez jó kapcsolat kell..
2011. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet általános választ adni.Normálisan egy idősebb fiútestvér , szereti és félti a húgocskáját és beszól neki ha szerinte helytelen dolgokat csinál, vagy olyanokkal barátkozik akikkel nem szeretné.


De az , h ki mint viszonyul helyzetekhez annak nagyon sok összetevője lehet. A saját egyénisége , értékrendje , a környezet és a szülei elvárásai , napi hangulata, a vélt és valós sérelmei , az általa követendőnek tartott viselkedésmintái,kulturális alapjai és kreativitása , neadjisten intelligenciája és stb stb.

2011. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 7 éves, 2 bátya van.Vad a kis csaj, de ez azért az ő személyiségétől is függ. Erre nem lehet konkrétan választ adni, ha nem mondod milyen irányultságban kérdezed. De szerintem negatív csak annyi lehet, amennyit úgy általában egy testvér tud hatni. És most eltekintettem az egyes deviáns viselkedéstől, pl, drog v ilyesmi.
2011. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én irigylem a párom húgát, aki 6 évvel kisebb nálunk...Én mindig is szerettem volna egy ilyen fiútestvért mint a párom...
2011. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó, de igaz hogy ezt hülyeség lenne általánosítani. Mindenben segít bátyám, de ha olyat csinálok tud velem nagyon kemény is lenni. Többet formált engem, mint a saját szüleim, ebben biztos vagyok.
2011. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is idősebb a bátyám, de fél percet nem foglalkozott velem sosem.Én mindig is csíptem őt, nem is vagyok cicababa és nyápic sem. Nem tudom, hogy ha nővérem lenne akkor is ilyen lennék-e, de az az egy barátnőm akinek bátyja van is ilyen felfogású mint én, a legjobb barátom is fiú, velük jobban kijövök.
2011. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 bátyám van, az egyik 3, a másik 7 évvel idősebb. Az, amelyik 3 évvel idősebb, hidegen hagy, sosem ad semmilyen tanácsot, én se tudok neki, semmit nem oszt meg velem, nem vagyunk rosszban, de nem is alakult ki az a jótestvér kapcsolat, innentől kezdve nem érdekel az ő véleménye.

A másik bátyám viszont egy igazi testvér. Őrá hallgatok cipő, ruha ügyben, mindig tőle kérek tanácsot. Miatta van olyan keverék-stílusom. Amikor én is kisebb voltam, meg neki se volt sok lány ismerőse, úgymond fiússágra "nevelt", ez a stílusom meg is maradt, ám amint gimibe került a bátyám, sokkal több lánnyal tudott ismerkedni (ahova ő járt, illetve én járok általánosba, ott évfolyamonként 1 osztály van), ergo a lányok is finomították az ízlését, így nekem is valamivel lányosabb ruhákat javasolt.

A bátyáim hatására kezdtem el egy küzdősportot, ami szintén sokat formálta a személyiségemet, emellett hidegen hagy, mit gondolnak arról a táncról, amire járok.

2011. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt még kifelejtettem, hogy talán a bátyáim miatt hallgatok Prodigy-t, AC/DCt, Metallicát, Eminemet, stb., bár szerintem akkor is rühelleném a csini popsztárokat, ha mondjuk 2 nővérem lenne.
2011. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!