Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan apáról, aki "bandázgatni" jár a haverokkal és füvezik?

Figyelt kérdés

A párjával az elmúlt 1 évben nagyon sok veszekedése volt, nem csak az eljárogatások meg a fű miatt, hanem, mert rengeteget hazudott. 7 éve vannak együtt, a nő mindig megbocsájtott és elhitte megváltozik. A nő igyekszik megtenni mindent, amit a férfi elvár, mert nagyon szereti. Van egy kislányuk is. Az utóbbi időben azt mondta a férfi, nem füvezik, nem cigizik(mert arról is időközben leszokott), nem jár fel a haverjához, akinél összejöttek füvezni, meg "bandázgatni". De a nő megint talált nála 1 doboz cigit meg füvet, pipát és cigipapírt... A nő csalódott! Mit csináljon? SZerinte egy apa így nem viselkedhet!

Szerintetek?


2011. ápr. 10. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
holnap válaszolok
2011. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Előtte nem füvezett nem bandázott?
2011. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Régen még a nő terhessége előtt, együtt jártak bulizni. Veszélyeztetett terhesként a nő már nem tudott vele tartani, szülés után meg ugye a baba mellett a helye! A bandázgatás egy bizonyos frissebb barát miatt alakult ki, akivel kb 1-1,5 éve van ilyen jóba. Ő az , aki sűrűn füvezik. Van még egy barátja, aki szintén, ha van mit, akkor ő is szív. Egyiknek sincs "se kutyája, se macskája". A többi "bandatársat" meg az utóbbi 6-9 hónapban ismerte meg...
2011. ápr. 10. 01:49
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

2 dolog:


1. Ha rolad van szo, ne ird 3. szemelyben!

2. Ha elotte egyutt jartak el, sot meg akkor is amikor a csaj terhes volt, miert gondolta, hogy utana maskepp lesz? Vagy akkor meg finom volt a fu, csak most nem, hogy kimarad belole?

2011. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Ez fuggoseg, ehhez mar nem eleg a sznadek, hogy kilepjen belole.

A nő meg tamogatja a fuggoseget avval, hogy mindent megtesz a ferfinak, amit elvár. Mert a fuggo nem egeszseges mentalis mukodesu, irrealisan latja a vilagot es benne masokat, es nem egeszseges dolgokat var el, hanem oylanokat, amik kedveznek az eletmodja fenntartasaban. A hazugsag is hozaztartozik a fuggo magatartashoz.

Szaksegitseget kell kerni, és sajnos nehez megfelelot talalni.

(35/L)

2011. ápr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 napietus ***** válasza:

hát szép példát mutat majd a gyerekének. az életmódja sem illik egy családos emberhez, de hogy még hazudozik is otthon. 15-20 év múlva meg majd ő lesz felháborodva, ha a saját gyereke a szemébe hazudik...minták után tanulunk...


29/N

2011. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a "bandázással" nincs bajom, egy felnőttnek is lehet haveri társasága, sőt, jó is, ha van. Viszont nem tudom, azért ha egy felnőtt családapa füvezik... az bennem olyan hatást kelt, mintha nem is lenne felnőtt, csak egy kamasz. Ráadásul hazudozik is, tényleg mintha tini lenne. Összességében ez az ember nagyon felelőtlen lehet, és szerintem a feleségében sem a partnert látja, hanem kvázi szülőként tekint rá. Ez már csak abból is lejön, ahogy a cigivel van. Felnőtt ember, ha annyira dohányozni akar, hát tegye. De akkor ne mondja azt, hogy leszokik, aztán dugdossa a felesége elől a cigarettát. Mert ez így szánalmas. Ez a füvezése meg aztán szerintem nagyon nem felnőtt emberhez illő.

Mondjuk van "szerencsém" ismerni olyan párt, akiket a saját szememmel láttam füvezni úgy, hogy nyári estén lementek sétálni a babájukkal, ekkor találkoztunk össze (a férfit még régről ismerem koncertekről), leültünk beszélgetni, aztán elővették a jointot és elszívták, engem is kínálgattak, mindezt úgy, hogy ott nézelődött mellettük a babakocsiban a 8 hónapos babájuk. Szerintem ezek nem normálisak...

2011. ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értem miért baj, ha néha kikapcsolódik a férfi. Jó persze, nyilván nem kell mindig lógni otthonról hisz van család is. Amúgy gondolom a nő tudta mikor még csak jártak és nem volt gyerek, hogy a férfi ezt csinálja. Akkor nem volt probléma?
2011. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

azt gondolom az apukáról ,hogy hűű de laza!


De ha nem változik meg, akkor a nő így is úgy is egyedül van.

2011. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 napietus ***** válasza:
90%
nem az a baj, hogy kikapcsolódik. azt én is szoktam, és a férjem is. de nem drogozunk és hazudozunk egymásnak. micsoda különbség, el sem hiszed...
2011. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!