Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő szülinapja vagy másik...

Barátnő szülinapja vagy másik városba utazós parti a haverokkal?

Figyelt kérdés

az van hogy van egy csaj akivel szeretjük egymást de nem vállaljuk fel (nem tom hogy miért, ő nem akarja, közbe meg berág ha mással kavarok egy buliban, ja és pasija is van-.-)

de én azért szeretem és ő is engem és szülinapja lesz a hétvégén náluk ahol ott lesznek a barátai is, de a két legjobb haverom meg kitalálta hogy ugorjunk át a szomszéd városba egy ilyen nyitott egész estét partyra (igazából nem is party csak az is van, lesz fénygraffiti, tűz zsonglőrök, közterületen piálás, hiphop koncert(♥), aztán be egy helyi szórakozóhelyre és csapatjuk reggelig) ami jól hangzik és amúgyse szokásunk másik városokba járkálni bulizni szal tökre mehetnékem van de a csajhoz is mennék, de vele meg úgy se lenne semmi mert "mindenki" ott van, de azért mennék oda is mert valszeg onnan is valami disco-ba mennénk ahlo azért már engedi hogy fogjam a kezét, átöleljem, smároljunk (de nem bszunk a discoba, nem vagyunk idióták)


lehet hogy kicsit hablaty lett, de a lényeg szerintem érthető. nem tudok dönteni, mind2 esemény jónak tűnik, ja és az is 1 plusz dolog hogy már vagy másfél hónapja nem voltam sehol.


szerintetek?


2011. jún. 7. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... A kérdés elején, kifejtés nélkül nem ezt mondtam volna, de elolvasva az egészet... Én a haverokkal mennék. A csajnak van pasija, nem vállal fel téged, ott lesznek a barátai is, lehet, hogy meglepetésként a pasija is betoppan, szóval eléggé necces lenne, ha elmennél oda. De azért mond meg a csajnak, hogy miért nem oda mész, szerintem megértené. Plusz szerintem tartsatok majd ketten egy külön szülinapozást neki, ahol nem fenyeget a lebukásveszély.

(A helyzetről meg megvan a véleményem - nem veled van bajom - de inkább magamban tartom.)

2011. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Menj a haverokkal. A csaj nem ér annyit h ki hagyj egy jó bulit a barátaiddal (már csak azért sem mert szégyell téged felvállalni és amúgyis a pasiját választotta, te csak amolyan pótlék vagy, bocs.... amúgy rühellem az ilyen lányokat) 24L
2011. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

konkrétan csak a pasija, anyukája, és olyan emberek előtt nem vállal akik ismerik a pasiját...


4 perce írta facebook-on: "Mind 1 bárhol bulizol a szülinapomon én szeretni foglak..."


ez sztem egy elég durva zöld lámpa arra hogy a haverokkal menjek :D


azért még várok válaszokat, de szívem szerint még mindig a csajhoz mennék (tudom, idióta vagyok.)

2011. jún. 7. 00:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy értelmű hogy buli a haverokkal:D Később kettesben majd szülinapoztok.
2011. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 napietus ***** válasza:
én biztos a barátaimmal mennék inkább a helyedben.
2011. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is a haverokkal menj, nagyon jól hangzik a buli, azok alapján amit leírtál, nem hagynám ki =D

Plusz a csajjal valami olyan progit szervezz máskorra, ahol nem kell titkolóznotok és visszafognotok magatokat...

2011. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, tizenkettő? :)
2011. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindig a szivedre hallgass
2011. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A csaj nem a pasijával szülinapozik? Mi lennél ott, gyertyatartó? Ha meg nincs ott a pasija, na akkor sem biztos, hogy szerencsés olyan csajjal foglalkozni, akinek van pasija. Ha igazán szeret, akkor dobja ki a pasiját!
2011. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát, rohadt nagy ribanc a te "barátnő-féléd"...

Van a "hivatalos" pasija és

vagy te balkézről, a pasi pótló, pasija, akit szégyell!

Kíváncsi lennék, hogy hány ilyen hozzád hasonló "ágyasa" van még, akikről meg még te sem tudsz?!

Az ilyen ribiknek, nagy ám az udvartartásuk!!!!!!


Hja és naná, hogy bulizni mennék!!


(Viszont kipróbáltatnám a haverokkal, hogy hány perc alatt tudnák felszedni...)

2011. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!