Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megerősíteni....

Hogyan tudnám megerősíteni. Vagy inkább kiépíteni a bizalmat?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nekem ő az első komolyabb kapcsolatom, hát jól bedobtam magam a mélyvízbe. Tulajdonképpen neki is én vagyok az első akiért kézzel-lábbal tepert és akinél megfogadta, hogy nem lép többet félre.

Mégis tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. Szeret, ezt sokszor mondja, sokszor bizonyítja, így is érzem. Mégis ha nélkülem megy bulizni szó szerint rettegek :S

Többször fordult elő olyan is, hogy odaállt elém és elmondta, hogy büszke magára, és én is legyek az, mert x lány küldött el az este.

De nem tudom. Félek. Mivel tudnám kicsit magamat megerősíteni? Lehet, hogy ez inkább önbizalomhiány?


2011. ápr. 10. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a beszólással csak leépít téged lelkileg - hogy ő mennyire kelendő, mennyire jóképű, mennyire sokan vannak odaérte... nem tudom mennyire ment át az üzenet lényege...


Volt egy olyan ismerődöm, aki elvett egy nőt és rá 3 napra már elég rendesen összevesztek. A 3. nap estéjén a srác az iwiw-en "a pasik és csajok" alkalmazására regisztrált... hogy lássa kis kedves felesége, hogy őérte oda vannak...aztán a csaj leszedette a férjével az alkalmazást, majd ő regisztrált.... tudod, amilyen a adjonisten olyan az fogadjisten... szerintem te is hangoztasd, hogy most hogy lekerült rólad a kabát mennyi pasi nézeget.....

2011. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajátitsd el a pozitív magatartást! Legyél elfogadó, és pozitív-de nem kritikátlan- önmagaddal szemben.Ne feledd, a szorongás csak kellemetlen, de ritkán veszélyes. Minél tovább szembe nézel a félelmeiddel, annál jobban fogod érezni magadat. Ne legyél kishitű. Ha téged választott, biztosan igaz is, hogy szeret, de minden férfinek, mint neki is szüksége van arra, hogy hódítson. Ezt vagy elfogadod, vagy nem, de így van.
2011. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek :)

tehát akkor a lényeg tulajdonképpen az, amit eddig is csináltam, azaz, ha valamivel megpróbál kicsit féltékennyé tenni, akkor óvatosan rákontrázni a dologra , így általában kvittek leszünk.

illetve igen, először magamban kell bíznom, aztán jöhet ő :)

2011. ápr. 10. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Elküldte őket, nem?
2011. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...elvileg (most még) igen.... de mint tudjuk messziről jött ember azt mond amit... a másik ember hallani akar :)


Na jó nincs kizárva, hogy tényleg az igazat mondja

2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel lenne jobb az, aki csak azért hűséges, mert senki másnak nem kell?
2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!