Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hogyan...

Mit kellene tennem? Hogyan tudnék anyukámmal kapcsolatot kiépíteni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
7 éve van barátom, már egy ideje együtt is élünk.Nemrégiben összevesztünk és 2 hétre hazamentem,aztán kibékültünk és én visszajöttem.Azóta anya nem áll szóba velem, de ha mégis akkor azt csak ordítva teszi meg és a barátomat szidja.Azt mondja, hogy soha nem bocsájtja meg neki, hogy tönkre teszi az életemet.De ez nem így van, én jól érzem vele magam!Anyával soha nem volt jó kapcsolatunk, de ez azért már tényleg túlzás.Így csak engem fog eltaszítani magától.Mit kellene tennem, hogy anya megértse és elfogadja a kapcsolatomat?
2010. júl. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem,anyukádnak nem tetszik az ahogy bán veled az a fiú..

Nem bánt?

2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem bánt! Szoktunk veszekedni, de ki nem?Azt elfelejtettem a kérdésbe írni, hogy anya választás elé állított, vagy a családom, vagy a barátom!
2010. júl. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!