Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellém állnátok fájdalmamban?...

Mellém állnátok fájdalmamban? Olyan egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

Nagybátyám nagyon beteg.A legrosszabbra kell felkészülnünk,most már:((

Messze élek,még meglátogatni sem tudom.3 gyerekkel nem egyszerű.És 1ik napról másikra lett ez:(

Fáj nagyon:(((Olyan szomorú vagyok.


2011. ápr. 10. 09:46
 1/8 anonim válasza:
Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy most NAGYON ERŐSNEK KELL LENNED ! És bízz benne, hogy meggyógyul.
2011. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom,így ismeretlenül is,hogy beteg szegény.

Te elfelejteni sosem fogod,ha úgy alakul,nem is kell.


De ne add fel a reményt; talán meg tudod látogatni valamikor.Lehet,jobb lenne neked is.

(írtad,hogy nem tudod meg oldani,de ha mégis lenne rá alkalom,azért használd ki)

Okosabbat nem tudok neked írni sajnos,csak annyit,hogy próbáld meg valahogy elfogadni,akárhogy is lesz.

Mert akár mi is történik,ha el tudod fogadni,akkor sokkal könnyebb lesz neked.Vannak olyan dolgok,amiket nem lehet el kerülni,bármennyire is szeretnénk.

Mások is lehet,hogy fognak még neked írni,mert nem csak te vagy/voltál ebben a helyzetben.

2011. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos 200km elég sok a kicsik fél és 3 évesek.1 órája, azt mondták minden perc ajándék:((((((((((

teljesen kész vagyok, ezért ülök itt.....várom hátha jelzik,hogy jobb lett.

2011. ápr. 10. 10:00
 4/8 anonim válasza:
Mi történt a nagybátyjával ?
2011. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jót tenne a lelkednek ha meglátogatnád,és még életében el tudnál búcsúzni. A gyász folyamata nem lenne olyan hosszú. Próbáld meg, sok erőt kívánok Neked.
2011. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefon?
2011. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bízhatod valakire a gyerekeket?:(
2011. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyerekeket nem tudom itthon hagyni,nincs is kire.Több órás út csak oda,ők szopiznak még.Nem kommunikál,nem igazán tud már.Tüdődaganata van, agyi áttéttel:( 1 hete kezdődött az állapotromlása.Félig lebénult mára,lázas-hörghurutja van,és mindemellett szellemi fogyatékos is szegénykém.
2011. ápr. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!