Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól döntöttem, hogy nemet...

Jól döntöttem, hogy nemet mondtam?

Figyelt kérdés

Van egy nős férfi, tőlem jóval évtizedekkel idősebb. Sokat beszélgettünk (közös munkahely)és ő hajtott rám nagyon. Nekem is megtetszett és vonzó is volt, különösen hogy facér vagyok. De engem zavart, hogy van felesége. Meg az is zavart, hogy azt pletykálták sok fiatalabb szeretője volt már. Ezért nem mentem bele a dologba, mert azt mondtam, hogy nem akarok csak arra kelleni, meg egy háremnek a tagja lenni, vetélkedni más nőkkel örökéletembe. SZóval nemet mondtam, a pasinak ez nem esett jól, sőt totál kiakadt rám, elkezdett bunkóskodni, s..fejkedni satöbbi. Nagyrészben örülök neki hogy nem kerültem "értelmetlenül" (szerelem nélkül) a strigulái közé, hiszen ha úgyis annyi nője volt amennyit mondanak, nyilván azokra fog emlékezni, akiket nem kapott meg soha.

Viszont azért kicsit szomorú is vagyok, mert azért izgalmas lett volna vele egy viharos szerelem, ha kibontakoztattuk volna. Bár akkor is előjöttek volna idővel a féltékenykedések, meg a korkülönbség meg az ilyenek. Ja és persze az is jó lett volna ha nem házas.

SZóval nem értem miért bánkódom, hiszen elvileg örülnöm kéne, hogy kimásztam ebből és kikerülte a törékeny lelkivilágom. De mégis..MI EZ MONDJA MEG NEKEM VKI?


2011. ápr. 10. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de ez is igazolja azt, hogy a nőknek mindig az ilyen pasik jönnek be leginkább, vagy aki nem tiszteli őket. Én nemértem meg komolyan. Jó, én sem szeretem az anyuci kedvence, meg pedáns lányokat, de egy nőnek a biztire kéne hajtania. Tedd fel magadnak a kérdést: "Akarok én egy quurva lenni, más lotyója vagy sem?" Amúgy jól döntöttél szerintem.
2011. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Kalandvágy.Az unalmas hétköznapokból próbáltál volna így kiszakadni,de utána hidd el,ugyanígy unalmasak lettek volna a hétköznapjaid.Örülnöd kéne igen,nagyon.Ne bánd!Nem lett volna annyira jó,másrészt ugye idősebb(főleg ha "évtizedekkel"),jól pofán kell röhögni az ilyet,nem vonzó az,csak egy nagyképű ...szánalmas "ember".

Nem értem,hogyan lehet beleszeretni az ilyenbe.

Nyugodj meg,találsz ezerszer sőt tízezerszer jobbakat!Öregapa csak jó adag viagrával képes megmozdulni az ágyban..meg hát pár év múlva..egyáltalán meg se mozdulna.

2011. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél. A rossz érzésed abból fakad szerintem,hogy már nem érzed,hogy kellenél neki. Minden nő örül neki,ha kell egy férfinek, bármilyen is az a férfi,jót tesz az önbizalmának. Neked most ez elveszett (mivel azt mondtad bunkóskodik). Ez nem szerelem, csak egy jó érzés,hogy az ellenkező neműek elismerik,hogy vonzó vagy. Majd jön másik,ne bánkódj;)
2011. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, jól döntöttél! Igazolja ezt az is, hogy mindjárt megváltozott a viselkedése, amint kiderült számára, hogy nem cipelhet ágyba. (Ha tényleg szerelmes volna beléd, nem bunkóskodni kezdett volna, ez egyértelmű.) Viszont érzékeny pontjára tapintottál, amikor a fenti magyarázattal elutasítottad.


Hogy miért fáj? Mert szeretnél szerelmes lenni, mert szeretnéd, ha párod lenne, és most ez a lehetőség kicsit kitolódott.


Kereds azt, akinek valóban te kellesz (és nem egy újabb numera):)!

2011. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyen kapcsolatba csak érzelemmentesen szabad belemenni.


Ha meg tudtad volna fordítani a szituácit, akkor akár jó is lehetett volna, de ez már így történt, ne rágódj fölöslegesen.


Szituáció megfordítást úgy értem, hogy ha megfektetted volna néhányszor, és tudtad volna vele éreztetni, hogy nem Te vagy az Ő skalpja, hanem Te vadásztad le őt, mert érdekelt, hogy mit tud az ágyban, mert már hallottál pletykákat a hódításairól... ha tényleg jó, akkor némi dícséret és némi jó-hír-keltés után simán elzavarhattad volna, hogy kösz, szép volt j volt, ennyi volt... ha nem is jó, csak jól adja magát amikor udvarol, akkor meg akár nevetséessé is tehetted volna, ha jól kibeszéled.


Ehhez viszont tapasztalt szívtipró dögnek kell lenni, hoy ezt okosan végigcsináld.

Nős pasira sosem szabad érzelmeket pazarolni. Svédtorna, tapasztalatszerzés, kaland. Ennél többet kár...

2011. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ez kérlek női hülyeség! logikával nem lehet megmagyarázni, hogy miért is lenne jó egy nőnek egy évtizedekkel idősebb nős fószer aki orrba-szájba csalja a feleségét! nyilván téged is csalt volna... nagyon is jól döntöttél, elég ocsmány dolog nős férfival kezdeni. aki ezt megteszi bele kellene gondolnia, hogy ellenkező esetben, hogy esne neki.

na, de a lényeg, hogy jól döntöttél! egy ilyen tróger miatt meg ne bánkódj, nem ér annyit.

2011. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy nemet mondtál neki, nagyon is jól. Ő meg csak azért bunkósodik most veled, hogy kellemetlenséget okozzon. Hisz vágyott rá, hogy te is az ágyasa, titkos szeretője leszel. Egy a sok közül, akiket már a háremében tudhat. Viszont te keresztül húztad a számításait, elképzeléseit, ami számára egy egyfajta bukás.

Ne foglalkozz vele, illedelmesen köszönj és ennyi, hamarosan felad ezzel az egésszel. Lehet nem lesztek puszipajtások, de legalább nyugtod lesz tőle (ez a része ismerős). Kitartás és légy erős! Ne add be neki a derekad, akármit is tesz, mond ezek után. Mert lehet még egy jó darabig bunkó lesz, arra alapozva, hátha ezzel megtör annyira, hogy behódolsz neki. Az is lehet, hogy egy idő után kedvessé válik, gondolván hátha pont ezzel tud mégis meghódítani. De te ne hagyd magad!

2011. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen pasik amit leírtál, lehet bunkó lett volna az ágyban is. Megszerezte volna a skalpot, nem figyelt volna rád, csak kielégül és tovább áll. Ne sajnáld.
2011. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az elég bizonyíték lett volna, ahogy a szakításra reagált, hogy jól döntöttem.
2011. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Egy ilyen "kapcsolat" mindig lealacsonyito.Nálam is probálkoztak már be családos férfiak,van aki azzal nyugtatja magát,hogy a szerető nem hibás,meg ha nem vele,akkor majd megcsalja mással az asszonyt stb.Engem ez abszolút nem érdekel,én nem süllyedek le erre a szintre,nem leszek egy férfinak sem a 2. vagy sokadik nője a többi mellett.Jól tetted
2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!