Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ebben nekem vagy...

Na most ebben nekem vagy anyunak van igaza?

Figyelt kérdés

Tudja jól hogy a foghagymás hústól rosszul leszek.


Már nem egyszer fordult velem először, nem is szeretem.


Ma is azt csinált, de voltunk a tescoba nem tudott mást venni?


Mert én nem azt kérem hogy az én kedvemért, mindenkinek olyat kell ennie amit én szeretek.


De ha ki vesz 2 darab húst és másmilyennel fűszerezi be, azért mert én a foghagymásat nem bírom megenni akkor máshogy néz ki a dolog.


De ez így hogy néz ki? Meg mikor megemlítem pofon vág,hogy miért cirkuszolok??


Ez szerintem nem cirkuszolás hogy "anya, tudod jól hogy rosszul vagyok ettől a fűszertől, meg nem is szeretem, miért nem vettél más fajta fűszert?"


Tényleg olyan nagy kérés lenne? 13/L Köszönöm.


UI: Természetesen én annak is örülök hogy add elém enni, de ha megszült, akkor ezt el is válalta. Mint minden családos anya


2011. ápr. 10. 14:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
miért ne tudnék megfűszerezni. És akkor ha te mondod foKhagyma
2011. ápr. 10. 14:47
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenhol engedik meg a gyereknek,hogy beleszóljon a főzésbe,úgyhogy van,amikor fölösleges azt írni,hogy fűszerezze be magának. Kérdező,téged az anyukád egyszerűen még gyerekként kezel,és egy gyerek 'kívánságaira' nem szokás figyelni. Ez van. Ezt támasztja alá a pofon is (nem felnőttet pofoznak,hanem gyereket),meg az is,hogy cirkuszolásnak,gyerekes szeszélynek veszi. Majd ha felnősz,akkor talán megváltozik ez,addig nem.
2011. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretek sütni, főzni, nem lenne gond számomra,hogy a lányomnak más ízesítésüt is készítsek.

Oldd meg elegánsan a dolgot. Menj ki a konyhába amikor anyukád készíti az ebédet, és segíts neki. Aztán amikor a húshoz értek, javasold, hogy pár húst te készítenél el magadnak, más ízesítéssel. (Vgay hagyjátok ki azokból a fokhagymát.)

Lehet, hogy annyira el van foglalva a főzéssel, hogy reflexből használja azt. Utána meg rosszul esik neki, ha kritizálod. Hát, akkor előzd meg! Ennyi.


Üdv!

2011. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy hülyeséget fogok mondani, de mi lenne, ha segítenél neki kint a főzőcskézésnél, mármint ami a fűszerezést illeti?

Akkor biztos hogy pár hús a te ízlésed szerint lenne fűszerezve, s nem lenne gond, anyud meg örülne, hogy segítesz neki.::D

2011. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy pofon vág ha nem eszed meg,és meg mered említeni neki hogy rosszul vagy tőle?Hogy miért főzi ezt és így? Egyszerűbb oda vágni fokhagymásan pár szelet húst mint valami olyat főzni amit te is szívesen meg ennél és amitől ne tán tán nem rosszul vagy, hanem jól is laknál.Normális helyen nem pofon vágják a gyereket eszed nem eszed ez van!Megkérdezik mit főzzek ma, mit együnk?Szerintem ezt neki is jelezd,hogy normális helyen ez így működik.
2011. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!