Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom már, hogy tudnék...

Nem tudom már, hogy tudnék már máshogy segíteni a növéremnek? Hogy ne gondolkozzon igy?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy másról nem tud beszélni, csak arról, hogy milyen csúnya... már a barátainkat is elkezdte hanyagolni, azt mondogatja igy nem akar emberek közé sem menni. Én mindig mindenhova elhívom, városba, filmezni barátokkal, lényeg hogy nem akartam hogy bedepressziózzon, de végül ez lett sajnos... olyat is mondott már, hogy nem akar élni... :( Mit csináljak, mit tehetnék még érte? Most az a mániája, hogy elkezdett plasztikai műtétre gyűjteni hogy megoperáltassa magát... 400.000 Ft... és állandóan rosszkedvű is, pedig régen nem volt ilyen, nagyon beszédes volt, mindenkivel tudott kommunikálni. Még irigy is voltam erre a képességére, most meg igy van...rá sem lehet ismerni.
2011. ápr. 10. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pszichológus és kozmetikus+fodrász
2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsonek van igaza, s igy olcsobban megusszna a Testvered.
2011. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
konkrétan mi baja van magával?
2011. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet ajánlom neki. Olvastasd el vele!

Louise L. Hay - Éld az életed

2011. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amivel nagyon nincs megelégedve az az orra, a fogai meg a magassága, ezt emlegeti leggyakrabban. Az orrára gyűjti most a pénzt, meg fogszabályzóra utána. Olyan rossz, hogy ezek miatt lemarad az élet apró örömeiről, mert elzárkózik a világ elől... szerintem amugy nem is csunya, de ő felnagyítja ezeket a dolgokat.. holott tehetséges, okos, kreatív de mindezeket elhanyagolja mert szerinte egy olyan emberre mint ő, ugyse lesz kíváncsi senki.
2011. ápr. 10. 16:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: le tudom tölteni valahol ezt a könyvet? Lehet tényleg segítene, bár ő elég makacs is, eddig senki szép szava nem segített rajta... at mondja mindenki csak hazudik neki a külsejéről, beleértve engemet is, azért, hogy jobban érezze magát.
2011. ápr. 10. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz mindjárt bekapcsolom, hogy tudj nekem írni privátot és akkor küldök egy torrent linket emailben, ha az jó. (maga a film 90 mega, úgyhogy azt nem tudom elküldeni, azt hiszem)
2011. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó lesz, köszi szépen! :)
2011. ápr. 10. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Film... hülyeséget írtam. A könyv :)
2011. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne baj,értettem mire gondolsz :)
2011. ápr. 10. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!