Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom már, hogy tudnék...

Nem tudom már, hogy tudnék már máshogy segíteni a növéremnek? Hogy ne gondolkozzon igy?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy másról nem tud beszélni, csak arról, hogy milyen csúnya... már a barátainkat is elkezdte hanyagolni, azt mondogatja igy nem akar emberek közé sem menni. Én mindig mindenhova elhívom, városba, filmezni barátokkal, lényeg hogy nem akartam hogy bedepressziózzon, de végül ez lett sajnos... olyat is mondott már, hogy nem akar élni... :( Mit csináljak, mit tehetnék még érte? Most az a mániája, hogy elkezdett plasztikai műtétre gyűjteni hogy megoperáltassa magát... 400.000 Ft... és állandóan rosszkedvű is, pedig régen nem volt ilyen, nagyon beszédes volt, mindenkivel tudott kommunikálni. Még irigy is voltam erre a képességére, most meg igy van...rá sem lehet ismerni.
2011. ápr. 10. 16:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor azt kell mondjam, sehogy nem tudsz segíteni. Pszichológus, könyv, semmit nem ér, pénzkidobás...
2011. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!