Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érti azt a vőlegényem...

Hogy érti azt a vőlegényem hogy szereti az exfeleségét mert a gyereke anyja?

Figyelt kérdés
Jóban is vagyunk a nővel, és azt mondta a vőlegényem, hogy szereti (nem szerelemmel mint engem, mint rokont úgy mondta) és tiszteli a nőt, mivel hosszú ideig éltek együtt és van egy gyerekük. De engem b@romira idegesít. Nekem nincs gyerekem, bár nagyon szeretnék már édesanya lenni. De úgy érzem, mintha csak ezért, mert nincs közös, hosszútávú múltunk és gyerekünk, engem "hátrább sorol" mint az exét.
2011. ápr. 11. 14:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%

Jobban örülnél ha lecarná a gyerekét?

Még ez is jobb szerintem, mintha menne a balhézás állandóan. És számolhattál volna erre, mikor összejöttél egy elvált emberrel. Neki mindig a gyerekének kell lenni a legfontosabbnak.És nem szerelemből szereti az exét, ő is mondta. Akkor meg?

2011. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom napi szinten kapcsolatban van a volt feleségével, ez már akkor is így volt, mikor megismerkedtünk, úgymond megszoktam a kezdetektől ezt a helyzetet. Nekem semmi gondom vele. Bár, azt hiszem szerencsés vagyok.


Az biztos, hogy a gyerek miatt köztük van egy kapocs, amit nem lehet szétválasztani. Ezt tudomásul kell venned. Mint gyereke anyját igenis tisztelje, de csak egészséges módon és keretek között.


Sajnálom, ha téged ez ennyire zavar.


De! biztosan szeret téged, hiszen a párod, sose felejtsd el!

2011. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, inkább egy olyan férfi, aki tiszteli az exét és szereti a gyerekét, mint aki lelépett volna a feleségétől, gyűlölné őt és a gyerekével sem foglalkozna...sajnos több ilyet is ismerek, és akkor már azt mondom, hogy bármennyire is idegesít téged a dolog (amit meg is értek, mert biztos zavaró lehet), de ezek szerint mégiscsak egy gondoskodó férfit fogtál ki.
2011. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
pedig elég volna ha csak a gyerekét szereti, az ex-feleséget nem kell, de legalább őszinte s tudod, hogy mire számíts, szerintem pont úgy érti, ahogy mondja, szereti s kész
2011. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy normalis gondolkodasu ferfire talaltal. Ne szurd el irigysegeddel, feltekenysegeddel. Mint megmondta, szereti/tiszteli a volt feleseget, mint gyerekei anyjat, es volt feleseget. Ha a no jo anya, mindezt meg is erdemli. Van egy multja, amit nem kivanhatsz tole hogy eldobja. Ha majd esetleg Te is a multjaban lennel, remelhetoleg a Te emlekedet sem fogja eldobni. Ahhoz hogy a legjobb harmoniaban eljetek, egy kicsit erned kell meg.
2011. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a válasza alapján vőlegényed maximálisan korrekt ebben a kérdésben. biztos nehéz lehet neked most, de szerintem próbáld meg legyőzni a féltékenységedet, nem tudsz versenyre kelni a gyereke anyjával, de nem is ez a dolgod. az egy más kapcsolat, örök érvényű lesz, ebbe bele kell nyugodnod. és akkor is ez lesz a véleménye (legalább is, ha tisztességes), ha nektek már lesz közös gyereketek. hosszú távú múltatok pedig csak akkor lesz, ha most nem vadítod el magad mellől.
2011. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj butaságokat ha téged hátráb sorolna akkor nem lenne vled ,az hogy az exét tiszteli és szereti mint gyermeke anyját ez normális dolog bár sok férfi így gondolkodna mint ő gondolj bele a gyerek mit érezne ha az apja utálná az anyját példaértékü ahogy gondolkodik ,tudtad hogy gyerekes apával kerülsz kapcsolatba akkor kellet volna gondolkozni hogymit vállalsz félre ne érts nem sértegetni akartalak de ez az én véleményem
2011. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem tisztességes és becsületes ember. Te nagyon érdekesen gondolkodol. Talán veszekedésekre vágysz vagy mire? Neked hogy tetszene, ha te lennél az exe? Minek örülnél? Ha jóban lennétek és szeretné a gyereketeket és igyekezne támogatni vagy ha leszarná a fejeteket? Milyen önző ember vagy? Szerinted az a legjobb megoldás, ha válás után utálják egymást az emberek és balhéznak?
2011. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy így gondolkodik a párod. Jobb, mint ha állandóan marnák egymást, mint a kutya meg a macska, és a gyerek inná meg a levét. Tiszteletre méltó, ha két felnőtt ember válás után is emberi módon tud egymással viselkedni, és figyelembe veszik a gyerek érdekeit, törekednek a kiegyensúlyozott kapcsolatra. Ne légy féltékeny, a párod biztos szeret téged (gondolom ezért van veled, és nem a volt feleségével), de nincs abban semmi rossz, ha jóban van vele, hiszen összeköti őket a gyerekük.
2011. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Mas nezöpontbol is nezheted: tiszteli a nöi nemet. Egy mas szemszögböl nezve szerintem ez egy dicseretes hozzaallas, amit a völegenyed mondott.

Szerintem nem az a baj, amit mondott, hanem hogy Te valamiert ugy erzed, hatrebb sorol... Miert? Megerzes, a viselkedese, gesztikulacio? Beszelgess vele erröl, figyeld a viselkedeset, mig helyre kerülnek magadban a dolgok!

2011. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!