Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem olyan csinos az...

Ha már nem olyan csinos az ember ugy értem tornázik diétázik de a böre már nem olyan stb., mer sötéten kivül világosban a férje elött mászkálni vagy takargatja magát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Merek

Pedig megint előjött az ekcémám,ilyenkor elég csúnya a bőröm,de meghalnék ha itthon is ruhát kellene hordanom,igy csupaszon vagyok.

2011. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
szép is lenne, ha nem! 35 éves vagyok, rég túl a hamvas fiatalságomon, de elég csak a férjem előtt átöltöznöm, vagy elsétálnom meztelenül, már ugrik is:) pedig lassan 10 éve vagyunk együtt...
2011. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, én legfeljebb félmeztelenül merek világosban mászkálni a férjem előtt. Teljesen meztelenül nem mernék. :( A cickóim nagyon szépek és azt nem dugdosom. :)

Viszont a fenekem hagy némi kívánnivalót maga után. Szerinte az is tök jó és csini vagyok, de én nem hiszek neki. :D

2011. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a gyógyszert, és tiszta pattanás lett az egész testem. Egy ideig takargattam magam, aztán rájöttem, hogy nem kell. Előtte tényleg nincs mit szégyellnem, ráadásul attól, hogy levegőzik a bőröm, elkezdtek eltűnni a pattanások.
2011. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én teljesen jól nézek ki mégsem járkálok itthon meztelenül egész nap, legfeljebb ha 30 fok van.

Egyébként jó esetben a férjed sem lett fiatalabb az elmúlt években:)

2011. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:

nekem nincs gond az alakommal, mégsem járkálok otthon meztelenül (ketten vagyunk a férjemmel). még kánikulában is felkapok egy lenge nyári ruhát, reggel köntöst.


29/N

2011. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy arra gondolt a kérdező, hogy meztelenkedve tölti valaki a félnapot és úgy mászkál a férje előtt. Szerintem neki azzal van gondja, hogy EGYÁLTALÁN NEM MER meztelenül megjelenni világosban a férje előtt. Szerintem elvonul öltözni is... nem hinném, hogy ez normális lenne!

mi sem mászkálunk félnapokat meztelenül, de ha arról van szó, hogy kijövünk meztelenül a fürdőszobából, és el kell mászni a hálóig, vagy mittom nekiállok ragtapaszt keresni a lábamra/karomra, akármire a nappaliban, akkor nem fogok előtte görcsösen felöltözni... és ő sem. miért kéne előtte szégyelnem magam, mert nem vagyok tökéletes? ő sem az... és igy szeretjük egymást! szeretem a plusz kilóival (ahogy ő is engem), a pattanásaival, ő engem a striáimmal... ezért vagyunk házasok! mert szeretjük egymást lelkileg-testileg. én sem vagyok elégedett magammal, de rettegés sincs bennem, hogy úristen mi lesz, ha meglát! ennyire nem bízol benne? akkor miért vagytok együtt?

2011. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
én azért mindig "görcsösen" köntöst veszek...ettől függetlenül a kérdező gondjával kapcsolatban igazad van...
2011. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi imádunk együtt zuhanyozni és fürödni, úgyhogy kizárt, hogy annyira ne merjünk egymás előtt mutatkozni, hogy állandóan köntöst kapkodjunk :)
2011. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!