Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire felvállalhatat...

Tényleg ennyire felvállalhatatlan 20 év korkülönbséggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

20 évesen össze hozott a sors egy 20 évvel idősebb férfival, akivel nagyon jól megértjük egymást. Eleinte én sem tartottam ezt normálisnak, de én már eljutottam arra a szintre, hogy elfogadom a különbséget, viszont ő nem tudja magát ezen túl tenni...

Neki van igaza vagy ha az ember talál valakit akit nagyon is tudna szeretni, akkor félre lehet ezt dobni?


2010. dec. 5. 11:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos azt kell mondanom hogy neki van igaza :(

Én is 20 voltam, mikor összejöttem a volt férjemmel, több, mint 20 évvel volt nálam idősebb. Többször próbáltunk szakítani, de nem ment, nagyon nagy volt a szerelem. Így összeházasodtunk, gyerekünk is született... de tíz év után csak előjöttek azok a bizonyos generációs különbségek. Most itt vagyok 30 évesen, egyedül egy kicsi gyerekkel. A mostani fejemmel már bánom, hogy belementem ebbe a kapcsolatba, inkább buliztam meg pasiztam volna húsz évesen, hogy aztán elkezdjem az életem egy sokkal megfelelőbb mellett.

Remélem, hogy írnak majd neked hepiendeket is...

2010. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

igen

ne pontozzatok le, hosszú távon sajnos sok jó nem sül ki belőle!

2010. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

én ismerek egy házaspárt, majdnem 20 év van köztük. Ha tényleg egy életre terveztek, nem sül ki belőle sok jó. A nő, akit ismerek, 50es évei közepén jár, még fitt, kirándulna, szórakozna, összejárna a barátnőivel, de gondolj bele, mennyi idős férje.... 70en felül van. Így szegény feleségnek marad az ápolónő-szerep.


Fiatalon talán annyira nem jönnek ki a korkülönbség hátulütői, de később, hidd el, nagy ára lesz :(

2010. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Az én férjem 40(!)évvel idősebb nálam, van egy közös fiunk is, és 16 éve boldogok vagyunk.Nem cserélném el két 30 évesre!
2010. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

40? meredek és bizarr is egyben

16 éves gyerek? apja hány éves 70? o.O

2010. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot, érzem, hogy ő is. Viszont nagyon meg van kötve a keze a kor miatt... Szerintetek le tudja ezt győzni? Ha igen mivel segíthetnék neki?
2010. dec. 5. 12:44
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves első: még is milyen módon jött elő a generációs különbség? Valóban amiatt lett vége, vagy ha 10 évvel fiatalabb lenne akkor is elmúlt volna a szerelem?
2010. dec. 5. 12:46
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Később az ekkora korkülönbség sok baj forrása lehet.
2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
az. teljesen értelmetlen egy ilyen kapcsolat
2010. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Első vagyok. A szerelem nem múlt el, de sajnos ez már kevés volt a boldogsághoz.

Nagyon összetett és bonyolult, de kiragadom a legfőbbeket:

Egy év alatt szinte a nullára csökkent a szex, egyszerűen nincs erekciója.

Állandóan mindenért morog, cseszeget, az egész világ egy paraszt, csak ő a tökéletes, aki majd megmondja a tutit mindenkinek. Morgós vénember lett. Lehet, ha nem 30 lennék, hanem 60hoz közeli, már nem venném ezt ennyire tragikusan. De ő nemsokára 60lesz, és nekem nincs erre szükségem 30 évesen. Most kezdtem azt érezni, hogy bakker, az apámmal élek együtt. Ugyanolyan morgós, elégedetlenkedős, beszólogatós... zsémbes. Ez a legjobb szó.

A barátnőimet, akikkel semmi baja se volt tíz év alatt, kiutálta a lakásból, mondván, hogy ide nem jöhetnek, mert kurv@ egytől egyig(??)...

Mindenért leoltotta a fejem, a csúcs az volt, hoyg rámnyitott zuhanyozás közben: te hülye, miért így szappanozod magad, miért nem amúgy? Mindenért hülye voltam, a tesco közepén is lehülyézett hangosan, amiért 3doboz ugyanolyan cuccot vettem, mert nagyon akciós volt. Mindent csak ő tudhat, én bármit elkezdtem, az úgy nem jó...

Nem volt ilyen ő egyáltalán, de az elmúlt 1-2 évben mintha szellemileg 10 évet öregedett volna. Szerettem őt, de nagyon boldogtalan voltam mellette. Nem akartam magam eltemetni, így léptem. Ja és a gyerek is idegesíti, sokkal kedvesebb vele amióta külön élünk.

2010. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!