Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukám 20 évvel idősebb...

Ha anyukám 20 évvel idősebb férfival van, akkor nekem is megengedett, hogy ugyanilyen korkülönbséggel együtt legyek valakivel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még anyukámmal élek. Mindig elég kényes téma volt közöttünk a pasi választás.

Most 3 év után megromlott a párommal a kapcsolatom és megismerkedtem egy 20 évvel idősebb férfit, akit nagyon megkedveltem és felnézek rá.

Viszont egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám el anyának. Igaz, ő is ennyivel idősebb férfival van együtt...

Szerintetek hogy fogadná a hírt? Legyek vele őszinte vagy 20 évesen titkolózzak?


2010. szept. 19. 22:02
1 2
 1/17 FFDP ***** válasza:
88%
Szerintem 20 évesen anyádnak nincs sok beleszólása, hogy hány éves pasival vagy, habár én eddig se engedtem volna, hogy az ilyesmibe beleszóljon.
2010. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
91%
Szerintem mond el nyugodtan, egyszer úgyis kiderül, akkor meg csak mérges lesz, hogy nem mondtad el neki.nem érdemes titkolózni, semmi jó nem sülhet ki belőle...
2010. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen, lehet fura, de én még egyszer sem szóltam vissza durván anyámnak. Olyan erőszakos, határozott személyiség, hogy ha leordít kb. bele kell nyugodnom mindenbe.

20 évesen gondolod inkább ne törődjek a véleményével?

2010. szept. 19. 22:07
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Én mint felnőtt gyerekes anyuka mindig azt szoktam mondani,hogy azt amit én fiatalként csináltam,szereztem vagy fiatalként valahogy döntöttem,akkor ugyanezekért a dolgokért nem moroghatok a gyerekemre.

PL: 15 évesen gyújtottam rá először egy cigire.Évekig dohányoztam..A lányom amikor 16 évesen rágyújtott,nem szidhattam le,hiszen én se voltam különb nála..De elmondhattam mi a rossz benne..(szerencsére hallgatott rám,és már nem dohányzik)

Vagy az én párom 8 évvel fiatalabb nálam..Ha a lányom fiatalabb sráccal kezdi(mondjuk 26 évesen egy 20 éves fiúval) akkor nem fogok szólni érte,mert akkor magamat is megszólom..

Ha anyud 20 évvel idősebb férfival él,akkor pontosan tudja,hogy egy ilyen kapcsolatnak mi az előnye,hátránya.Tanácsot adhat neked,de nem igazán szólhatna meg érte,mert akkor magát is megszólhatná...

40/N

2010. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olyan bíztató, hogy írtok...:)
2010. szept. 19. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Az sem mindegy, mennyi idős vagy ugyanannyi korkülönbséghez. 13 és 16 között nagyobb a különbség, mint 27 és 30 között, hiába három év mindkettő.
2010. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

: ma 22:55-nek

Azt hittem tudsz olvasni,hiszen megírta hány éves..

De ki emelem neked-

" 20 éves lány vagyok" és kiemelem a másikat is,hátha nem tudtad elolvasni ezt sem:

"megismerkedtem egy 20 évvel idősebb férfit, "

2010. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És? Akkor sem lesz egyidős az anyjával.
2010. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

ma 23:29-nek

Ugye te tényleg nem érted a kérdést?

A lényeg,hogy a kérdező 20 éves,és megismerkedett egy 40 éves pasassal..Fél elmondani az anyjának a nagy korkülönbség miatt,de reménykedik benne,hogy nem lesz ebből gond ,mert az anyja is 20 évvel idősebb pasassal él..Vagyis ha az anyja mondjuk 40 éves akkor a párja 60 éves..Miért kéne egyidősnek lenni az anyjával??

2010. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Te nem érted a válaszomat. Az anyja korában nem jelenti ugyanazt egy bizonyos korkülönbség (itt: húsz év), mint a lányéban.
2010. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!