Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek névnapjára Apának?...

Mit vegyek névnapjára Apának? Sürgős 12/l

Figyelt kérdés

Apának ápr.14-én lesz a névnapja, és nem spóroltam,úgyhogy sajnos csak 400 ft-ot tudok rászánni=(

Faluban lakunk,szerintetek mit tudnék neki venni??

És főzni is szeretnék neki valami finomat,mit csinálhatnék neki?=)

Köszönöm a válaszokat:)


2011. ápr. 12. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy szép kis üres könyvecskét és írjál bele minél több apukáknak és szülőknek szóló idézeteket, az internet tele van ilyenekkel. Esetleg rajzolgass bele. Szerintem nagyon fog ennek örülni.


Főzni meg olyasmit kéne, amit nagyon szeret. Kérd meg anyudat vagy idősebb testvéredet ha van, hogy segítsen.

Ami mondjuk cseppet sem nehéz, az a rántott hús krumplival. Csak vigyázz a forró olajra!!!

2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy személyes üzenetnek is örülni. 400ft nem igazán tudsz semmit sem venni.

Vállald át azokat a munkákat, amit apukád csinál, persze ilyen házimunka gondolok, amit te is meg tudsz csinálni.

Utca seprés, kutyák körüli munkák.

2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen pudingos süti? :)
2011. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit vegyek névnapjára Apának?


ajándékot

2011. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

bocs az előzőért nemtudtam kihagyni

vmi kaját az jól hangzik. hát te tudod mit szeret enni. szilvásgombócot mert én azt szeretem

2011. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

400 ft sajnos nem túl sok. Édes meglepit szeretnél, vagy sósat.

Ha édeset, akkor ezt javaslom.

Vegyél elő egy jénait vagy üvegtálat. Főzz 2 féle pudingot (4-4 dl tejből). Ha az első puding megvan, akkor a tálba öntsd bele, tegyél a tetejére rumaromás teába mártott kekszet vagy babapiskótát, vagy gyümölcsöt. Aztán készítsd el a 2. pudingot és óvatosan merd rá a piskótákra/kekszekre. Szépen simítsd ki. Ha van otthon kókuszreszelék, vagy csoki, vagy gyümölcs (esetleg tortazselé) azzal is díszítheted.


Ha nincs pénzed, tanulj meg egy verset, vagy rajzolj valamit. A legjobb ajándékok sokszor nem is kerülnek pénzbe.


Üdv!

2011. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor egy olyan kis könyvet veszek neki(szerintem)

és valamit, amit szeret.

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó/előtti:Nm baj:D

2011. ápr. 12. 14:39
 8/12 A kérdező kommentje:

*Utolsó előtti

Am azért nekem is van humorom, nem vagyok olyan,h ezért már lepontozlak vagy vmi:D

2011. ápr. 12. 14:40
 9/12 A kérdező kommentje:
91%,14:37:Köszönöm, babapiskótát pont tegnap vettem egy egész nagy csomaggal,mert azt akartam enni,ezt megcsinálom,még1x nagyon köszönöm!:)
2011. ápr. 12. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egy szép képeslapot, mondjuk szívecskéset, vagy valami vicceset, és írd bele:

a legjobb apucinak a világon


persze csak ha tényleg szereted őt, és így is gondolod :-)

de bármit írhatsz bele, ha van kis időd, keresgélj a neten idézetek között.

2011. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!