Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek névnapjára Apának?...

Mit vegyek névnapjára Apának? Sürgős 12/l

Figyelt kérdés

Apának ápr.14-én lesz a névnapja, és nem spóroltam,úgyhogy sajnos csak 400 ft-ot tudok rászánni=(

Faluban lakunk,szerintetek mit tudnék neki venni??

És főzni is szeretnék neki valami finomat,mit csinálhatnék neki?=)

Köszönöm a válaszokat:)


2011. ápr. 12. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

te tudod,hogy mit szeret inkább az édeset vagy a sósat:D

Vacsorával vagy ebéddel is előállhatsz,de egy fincsi desszerttel is:) Sok egyszerű dolog van amit meg tudsz csinálni...pl.: veszel a boltba már egy kész torta alapot/torta lapot,Főzöl egy pudingot és ráöntöd.Esetleg tehetsz rá gyümölcsöt vagy cukorkát is (nem szopogatósat xd)

Ez szerintem nagyon egyszerű és simán meg tudod csinálni.

Egy fénykép keretet is vehetsz neki vagy fénykép albumot:D

És beleteheted a fényképeket amiknek nem jutott már hely,vagy magaddal és írsz bele idézeteket.Rajzolhatsz is neki valami aranyosat,szívből:) vagy képeslap...

ezek az olcsóbbak:D Ügyes legyél,sok sikert!:)

2011. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!=)

A képeslapot 1000%,hogy megveszem köszönöm a válaszokat!:)

2011. ápr. 12. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!