Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen...

Mással is volt már ilyen annak ellenére hogy mindent megtett? Kezd nagyon elegem lenni. Nem tudom mi tévő legyek! Segítsg!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. A suliban mostanában nem találom a helyemet. Nagyon sok haver,barátom van a suliból de ugye ők nem az osztálytársaim. Osztálytársakkal napi szinten van problémám.Sz*rkavaró szinte az összes,szeretik kibeszélni a másikat,esetleg egymás ellen irányítani a barátnőket. Sajnos már az összes érintett,sőt még az oföm is kibeszélt az osztállyal ha valami problémája volt velem (hozzáteszem nem magatartásbeli problémák,csak úgy belém köt mindig,PEDIG ott van a többi osztálytársam akikkel 1000x több a probléma,még sem ad nekik semmi figyelmeztetést!)

Amit rólam tudni kell hogy szeretek a középpontban lenni,DE tudom hol a határ! Szeretek szerepelni,programokat szervezni,így a suli életében is mindig részt veszek,ennek ellenére az osztályom hátat fordít,ha kell segítség,ha nem! Oföm se segít semmiben...


Bármi jót teszek,mindig csak a rosszat látja benne (nem is akarja látni a jót),amikor csak teheti lehúz mások előtt(többszöri szülőkkel való elbeszélgetés után is). Ebből jön az h sokakkal csak beszélgető viszonyban vagyok néha,de nincs az a nagy barátság.

Én mindig meghallgatom őket,segítek nekik amiben csak tudok.


Mit tehetnék hogy "elfelejtsem" az iszonyatosan féltékeny és rosszindulatú ofömet+a többiekkel kijöjjek úgy ahogy kéne,és egy kicsit jobban megbecsülnének?


2011. ápr. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny az ofőd? Akkor valószínűleg túl sok vagy. Szervezel, tervezek, minden lében kanál vagy. Ezt sokan nem szeretik. Vonulj háttérbe kicsit, nem kell állandóan szervezni ha kell nem, sokakat irritál a közzépont-mániás szervezőember. Nem szép az pfődtől mondjuk hogy nem veled beszéli meg, mert inlább veled kéne leülnie hogy kicsit vegyél vissza mert a többiek nem vevők rá.
2011. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már leültem az ofővel és megkérdeztem mi a baja,mire ő azt válaszolta hogy semmi. Amúgy az a minden lében két kanál csaj nem én vagyok,hanem az egyik barátnőm!Rá lehet azt mondani hogy idegesítő, mert mindenbe beleszól.


Én kb 2 hónapon keresztül "visszavonultam" de nem változott az oföm semmit,ill. a többieket csak még jobban elveszítettem.


Az ofőm az alakomra egyértelműen féltékeny,a hülye is látja,ill. arra hogy sokan szeretnek. Pontosan ezért próbál meg kitúrni,csak nem értem,hogy felnőtt létére hogy unatkozhat ennyire...

2011. ápr. 12. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ofő féltékeny az alakodra? :Ö)))
2011. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,lehet h hülyén hangzik,de többször is beszól ha pl. egy kicsit lazább pólót veszek fel. Ő persze egy elhízott alacsony nő,aki csak zabál(ő szokta mondani h imád zabálni). A többiek is észrevették,tehát nem csak én feltételezem h féltékeny :)))
2011. ápr. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!