Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lánynak engednétek a...

17 éves lánynak engednétek a cigit? Mit tennétek, ha a tiltás ellenére is cigizne?

Figyelt kérdés
Februárban lesz 18
2011. szept. 4. 15:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
71%
Semmit se lehet tenni, ha cigizni akar, cigizni fog
2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%
Nem örülnék neki, de nem nagyon tudnék mit tenni. A tiltásnak nem sok értelme
2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ha tiltod erőteljesen, akkor biztos, hogy az ellenkezőjét fogod kiváltani vele, sajnos..


Le kell ültetni és elmagyarázni, hogy hányféle, súlyos betegség okozója.. Nagyon drága, felesleges és már egyáltalán nem menő!! Inkább cikis. De szerintem az egészség a legfontosabb, utána pedig az anyagiak...

2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
76%
nem, de úgyis rágyújtana titokban, én engedném, de előtte mutogatnék neki pár rákos tüdőről készült képet.
2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
66%
semmit! ha nem engeded úgyis rágyújt majd ha nem látod!
2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen szintem nem nagyon tudod "tiltani", talán egy NORMÁLIS hangnemű beszélgetés segítene...
2011. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
82%
Tiltani nem tudod, de probald meg megbeszelni vele, hogy varjon 18-ig. Talan addigra le ad rola.
2011. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem engedem kérdése.Ha cigizni akar akkor fog.

Az én dolgom,hogy tudja,hogy az hülyeség,és otthon ne lásson rossz példát.

2011. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
27%
én is pont 17 vagyok 18 leszek márciusba én is cigizek de nem vagyok lánc dohányos és bármikor abba tudnám hagyni egész nyáron kb 3 szálat szívtam el... tilta szerintem nagyon nem tudod mert bárhol és bármikor rátud gyújtani ahol nem látod... ha mégis rajta kapnám mondjuk 25év múlva a lányomat fogalmam se lenne mit csinálnék akkor ha nagyon leszidom akkor azért is csinálná ha nem akkor is csinálna mert úgymond nem szidtam le és megedegedem neki...nem tudom ilyenkor mit kellene csinálni :D am nekem se tudják szüleim hogy cigizek de jobbha nem is tudnák biztos nagyon leszidnának bár lehet utána elmenne a kedvem a cigitől :S
2011. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy az a lány, ugye?! Én persze nem örülnék, de sztem ez nevelés kérdése is... ha otthon nem látja, és normális, értelmes, és elmagyarázod, h miért NE, akkor nem fogja tenni... kipróbálni ki lehet, de dohányossá válni... minek?!...
2011. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!