Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a testvéremet?

Elvesztettem a testvéremet?

Figyelt kérdés

A nővérem kitűnő 1000%os érettségivel végzett, természetesen orvosi egyetemre ment, ahol mindenből 5-öse van, persze nagyon sokat tanul.Mégis megváltozott.Lett egy barátja, s ma már másodikos az orvosin.Nem lehet vele egy normális szót beszélni.Eddig aranyos volt, kedves, jószívű, teljesen normális, mégis különleges.Szépen rajzol, énekel, gitározik, verset ír, még sorolhatnám és én felnéztem rá.De mióta az orvosira jár, beképzelt lett,hangulatember, nem lehet vele normálisan kommunikálni.Múltkor mondtam ezt neki, persze csak burkoltan, erre közölte, hogy én csak az ő hülye, üresfejű húga vagyok, aki nem ért semmit...Olyan jóban voltunk, mindent meg tudtunk beszélni, most meg szid, olt, mivel én nem vagyok kitűnő, mert inkább a nyelvérzékem jobb, ezért én üres fejű vagyok, buta, hülye kis csicska, hogy az ő szavaival éljek...Pest tette ezt vele?van még esély rá hogy visszaszerezzem??:S

L16


2011. ápr. 12. 23:59
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Természetesen NEM vesztetted el. Aki ezt mondja annak nemcsak nincs testvére és nem járt soha egyetemre, de még hülye is mint a segg. Na szóval:


1. az egyetem iszonytatóan nehéz tud lenni, főleg a jobb szakokon. Sok embert ismerek aki kikészült. ALAP hogy megváltozik valami benned egy nehezebb szakon. Máshogy nem is lehetne csinálni. A tanulás embertelen tud lenni és sok lemondással jár. De ezt az átlagemberek nem érthetik meg. Ezért zombik.


2. Mivel nehéz neki, szerintem most leginkább a támogatásodra van szüksége. Légy türelmes, ne ugrasd, komolyan állj mellé, nőj fel a feladathoz, segítsd lelkiekben, biztasd! És igen ,még jobban nézz fel rá mint eddig. Büszke lehetsz a tesódra, ha orvos lesz.

2011. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Üresfejű, buta, hülye kis csicska" -így hívja egy szerető testvér a húgát? Nem.

Kérdező, elvesztetted a testvéredet.

Lehet mentegetni, "jaj, de nehéz a tanulás" alapon a gonoszságot nem lehet meg nem történtté tenni.

2011. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

16.12-es olyan baromságokat ír, amilyeneket csak lehet.


1. Ha van egy alapbeállítódásod akkor azt még egy baromi nehéz egyetemen sem lehet gyökerestől kiirtani belőled.


2. Igen, akik egyetemre és főiskolára járnak egy idő után -tisztelet a kivételnek - akkora fejük lesz, hogy még köszönni sem tudnak az utcán!


3. Főiskolát végeztem, úgyhogy tudom mi a dörgés.


4. És van egy nővérem aki 3 évvel idősebb nálam, aki szintén fősulit végzett. Na neki akkora arca lett, hogy csak pislogtunk apámékkal mint hal a szatyorban, mikor beszólt "valami értelmeset"...szóval nem mindegy hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik!


5. Ja igen: engem nem változtatott meg a felsőoktatás, mivel már KIALAKULT SZEMÉLYISÉGGEL rendelkeztem :)

2011. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!