Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ennyire ragaszkodó...

Normális ha ennyire ragaszkodó vagyok mostanában? Szerintetek nem zavarja őket?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. kb 12-18 éves koromig nem igazán szerettem beszélgetni a szüleimmel, néha elég cikinek éreztem őket. Elég sokat vitatkoztunk, elég bonyolult tini voltam. Kb. fél-egy éve nagyon keresem a társaságukat, mindennap beszélgetünk. van hogy napközben is megölelem őket, minden este puszival köszönök el tőlük, minden este elmondom,hogy szeretem őket. A nagyszüleimmel is ha találkozunk többször megölelem őket, viccelősünk, nagypapámmal sokat csipkelődünk. Folyton a múltról kérdezem őket, hogy mi volt mikor ők fiatalok voltak. Mostanában nagyon szívesen hallgatom őket, már nem kapom fel a vizet ha valamit többször elmondanak, vagy ha "okoskodnak". Elmondom nekik mindenről a véleményemet, hogy miként érezem magam, stb...

Szerintetek nem sok ez nekik?


Ezen most kezdetem el csak gondolkozni, lehet, hogy terhelő ez a számukra. :S


2011. ápr. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már sok? Így kéne működnie egy családnak. Benött a fejedlágya ennyi történt. foglalkozz is velük minnél többet.
2011. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó!:) Örülj, hogy ilyen családod van! Jó tudni, hogy még vannak normális fiatalok.


L/19

2011. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj neki :) Idősödtél,ennyi :) Kiegyensúlyozottabb vagy,fontos a család.Nekem is hasonló időszakom van és tök jó :)
2011. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, ez nem terhelő a számukra, sőt ők szerintem örülnek neki nagyon, hogy te ennyire szereted őket :)
2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jajj dehogy megterhelő számukra:) szerintem inkább, hogy örülnek neki...:)

és tudod, lehet, hogy pl. ha szomorúak, de nem is mondják, akkor attól a szép szótól adsz nekik erőt...:)

az pedig, hogy ragaszkodsz hozzájuk teljese normális, biztosan változott az életfelfogásod, és azért van:)

ne gondolkodj azon, hogy fárasztó-e számukra, az hogy szereted őket...mivel a szeretetből sosem elég, ezt hidd el:)

pusziiii

2011. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy először furcsa vagy szokatlan, de nem hinném, hogy teher.
2011. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális!
2011. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!