Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ti is szeretnétek párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra akik "mindig" otthon vannak, keveset mozdulnak ki. Egy ilyen lány tetszik, aki csak ritkán jár közösségbe és nem tudom, hogyan tudnék megismerkedni vele így.
2011. okt. 24. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahova csak jár, iskola, munka, hobby akármi. Én ott csapnék le rá.
2011. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 cathilina ***** válasza:
Nem kifejezetten töröm magam, de ha adódik lehetőség, persze, hogy kihasználom. 18/L
2011. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, szeretnénk!
2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bár én azért eljárós vagyok, de nem annyira nagyon, mint a többség... De igen, szeretnék!

17/L

2011. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor kimozdultok olyankor is hova?Sulin,meg munkán kívül..
2011. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valahova beszélgetni a barátaimmal, vásárolni, sétálni... :D Nem tudom. :D

17/L

2011. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megvan az oka, hogy nem mozdul ki:-). Én is ilyen vagyok/voltam. Amikor van kivel, és hova, akkor szívesen megyek, de magamnak nem szervezek programokat. Kezdj lógni a barátaival, és Vele is
2011. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amikor kimozdultok olyankor is hova?Sulin,meg munkán kívül..
2011. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is szeretnék ismerkedni, neten próbálkozom, de a távolság általában közbeszól. Én is ilyen otthonülős lány vagyok, néha jó lenne kimozdulni, de csak akkor ha lenne barátom. Nem igényelném, hogy sokszor eljárjunk szórakozni, max 1-3 havonta 1x. Sok programot ki lehet találni bulin kívül is, csak teljesen egyedül nehéz...

Aki gondolja írhat. :)


20/l

2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol, merre laksz utolsó? Jöhet privátban is.
2011. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!